Menü

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi
Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi Nedir?

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi, Turkcell ‘in müşterisi olan belirli segmentteki kurumsal müşterilerin bölge bazlı yönetimini gerçekleştiren partnerdir. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri olarak da işleyen bu yapıda farklı konularda müşterilere destek olunmaktadır: Turkcell kurumsal paketler, Turkcell kurumsal tarifeler, Turkcell Superonline kurumsal, Turkcell kurumsal telefon. Paket, internet, dijital iş servisleri, erişim, Turkcell online işlemler gibi birçok sorunuzu karşılamak için var olan yetkili kurumsal satış ve destek noktalarıdır.

Turkcell kurumsal ürünlerine (akıllı cihaz, Turkcell sim kart, internet paketleri gibi) ve dijital iş servislerine (bulut uygulamaları, sunucu yedekleme, siber güvenlik yazılımı gibi) Turkcell kurumsal çözüm noktaları üzerinden erişebilirsiniz. Bireysel olarak mağazalara gitmek gibi şirketinizin ihtiyaçları için de kurumsal iş ortaklarına başvurarak internet ve telefon taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Gelişen dünyada şirketlerin de bilişim teknoloji harcamaları değişiyor. Turkcell sunduğu hizmetlerle buna uyum sağlayarak boyut bağımsız olarak kurumunuzun dijitalleşmesini sağlayacak hizmetler veriyor. Metro Ethernet hızlı bir internete çıkmanızı sağlarken, dijital imza ile kağıtlara bağlı iş süreçlerinizi hızlandırıyor. Sel felaketi, yangın ve hırsızlık gibi olaylara karşı lokasyonunuzdaki sunucu da tehlike altındayken ancak sanal sunucu ve ek önlem olarak sanal sucunu yedekleme ve hatta iş sürekliliği hizmetleri alınabilir. 

 

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi Nasıl Çalışır?

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi, bölgenizdeki yetkili sorumlu firma tarafından yönetilir. Şirketiniz portföy segmenti kapsamında, kurumunuza atanmış Turkcell satış temsilcisi tarafından destek sağlanır. Netser Kurumsal İletişim Hizmetleri ‘de, Turkcell partner ağında uzunca süreler yer alan firmalardan biri olarak yüzlerce kişilik kadrosuyla İstanbul Anadolu Yakası’ndaki bölgesinde gerektiğinde 7/24 destekle işletmelerin iletişim ve internet altyapı hizmetini sağlamaktadır. Kurumsal hat talebi, internet talebi (xDSL, metro Ethernet gibi), araç takip sistemleri, Turkcell Bulut gibi bir çok konuda Turkcell kurumsal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dijitalleşen sektörlerin hepsine hitap eden maliyetleri düşürürken gelirinizi ve verimliliğinizi arttırmayı hedefleyerek süreçlerini hızlandırmayı hedeflemektedir. Finans, lojistik ve ulaşım, turizm, sağlık, eğitim, perakende ve enerji gibi tüm kurumsal Turkcell ürünlerini sunmaktadır. Çalışan verimliliği, müşteri memnuniyeti, dijital çalışma ortamı (evden çalışma teknolojileri gibi), güvenlik veri merkezi hizmetleri ve akıllı üretim ile endüstri 4.0 teknolojilerini de ayağınıza getirmektedir. Tüm kurumsal işletmelerin dijitalleşmesinde ihtiyacı olan araç gereçleri hesaplı şekilde sağlamak için Turkcell kurumsal çözüm merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

Turkcell ve Turkcell Superonline ‘ın sağlamış olduğu kurumsal hizmetlerin tümü sağlanmaktadır. Bunlar haricinde araç takip sistemlerinde Mobiliz, Turkcell Kopilot ve Arvento gibi farklı üretici ve platform sağlayıcıların ürünleri de kullanılmaktadır.

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım