Menü

Başarı Hikayeleri

 • Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

  Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

  Tüm Türkiye'de farklı boyutlardaki bir çok alışveriş merkezi projesinin zayıf akım sistemlerini anahtar çözüm olarak hayata geçirmiştir. İstanbul 'da Mall of Istanbul (MOI), Küçükyalı Hilltown AVM, Torium AVM, İstanbul Akvaryumu, ; Ankara'da Next Level; İzmir'de Folkart Towers AVM, Point Bornova, İzmir Optimum AVM; Antalya 'da Mall of Antalya (MOA); Diyarbakır 'da Diyarbakır Forum olmak üzere Türkiye 'de yer alan alanında öncü kurumların zayıf akım sistemlerinden Netser Grup sorumludur.
 • İş Merkezi ve Plazalar

  İş Merkezi ve Plazalar

  İş merkezleri ve gökdelenler yeri geldiğinde 7/24 işleyen ve çalışan yapılardır. Bu gibi yapılardaki iş sürekliliğine ve teknolojik yeniliklere açık ürünler ve çözümler yer verilmelidir. Zayıf akım sistemleri kapsamındaki güvenlik, yangın algılama ve iletişim sistemleri kurulum ve bakım aşamaları olmak üzere kolay yönetilebilir ve aktif olmak durumundadır. İstanbul 'da yer alan Ataköy Towers, Albayrak Medya Genel Merkezi, Sur Yapı Yenibosna İş Merkezi, Doğuş Maslak Kule, Gürallar Yapı'nın hayata geçirdiği Lapishan; İzmir 'de olan Türkiye 'nin en yüksek ikiz kulesi olan Folkart Towers, Netser Grup farkıyla hayata geçirilen önemli projelerden bir kaçıdır.
 • Eğitim Kurumları

  Eğitim Kurumları

  Eğitim kurumları olarak üniversite komplekslerinin ve her seviyede okullar olmak üzere bir çok kurumun teknoloji altyapı ihtiyacı günlük eğitim yaşamının bir parçası haline gelmiştir. Güvenlik ihtiyacından, iletişim ihtiyacına kadar bu kampüslerde yaşayan bir çok insan için teknoloji önemli bir bileşendir. Honeywell kartlı geçiş sistemi, Axis kameralar, Esser by Honeywell yangın algılama sistemi, Ericsson-LG haberleşme çözümleri, Polycom konferans çözümleri, ALCAD tv sistemleri gibi farklı markaların beraber çalışması ve uygulanması gereken yapılardır.
 • Finans ve Bankacılık

  Finans ve Bankacılık

  Finans ve bankacılık sektörü, anlık iletişimin en önemli olduğu çalışma alanlarından biridir. Data-ağ altyapısı ve iletişim çözümleri finans sektöründe tümleşik bir yapıda çalışarak iyi bir deneyim yaşatmalıdır. Yapısal kablolama, access point yapısı, telefon santrali, network, depolama, yedekleme, server sistemleri, bulut çözümler, kablo etiketleme, firewall konularının hepsinde ayrı donanım ve yazılım uzmanlığı gerektiren çözümler sunulmalıdır. DELL EMC, Avaya, HP, Supermicro, Cisco, Ericsson-LG, Ruckus, Polycom gibi data ürünlerinde farklı seviyelerde partnerlik anlaşması bulunan NETSER Grup, en yetkin ve hızlı desteği vermeye devam etmektedir.
 • Sağlık Kuruluşu ve Hastaneler

  Sağlık Kuruluşu ve Hastaneler

  Sağlık ve medikal kuruluşlarındaki teknoloji altyapısı her zaman kritik bir seviyededir. Bina otomasyon sistemleri, yangın algılama sistemi, hemşire çağrı sistemi, telefon santrali ve güvenlik sistemleri başta olmak üzere tüm çalışan sistemlerin optimum şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Hasta ve çalışan sağlığı açısından teknoloji altyapısı da teknik ekibe, doktorlara, hemşirelere yardımcı bir eleman görevi görmelidir. Liv Hastanesi, Mersin Üniversitesi Hastanesi, Çamlıca Medipol Üniversitesi Hastanesi, Ankara Güven Hastanesi gibi farklı illerde bir çok hastane projesi gerçekleştiren NETSER Grup bu alanda özelleşmiş bir yapıdadır.
 • Turizm Tesisleri

  Turizm Tesisleri

  Netser Grup, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu 'da yer alan bir çok önemli otel zincirinin zayıf akım ve tümleşik iletişim sistemlerinin projelendirmesi ve bakımlarını üstlenmektedir. İstanbul Honeywell, Ankara Ericsson-LG, İzmir Hikvision, Bursa Hikvision, Antalya Ruckus, Türkiye Honeywell olmak üzere farklı şehirlerde bir çok markayla çalışmıştır. Hilton, Sheraton, Marriott, Nikki Beach, Rixos gibi bir çok global otel zincirinin farklı boyutlardaki tesislerinin daha verimli ve güvenli şekilde işletilmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.
 • Konut ve Rezidanslar

  Konut ve Rezidanslar

  Zayıf akım projelerinde, özellikle Honeywell markasıyla önde gelen konut ve rezidans projelerinde yatırımcılar için önemli avantajlar sağlamaktadır. Güvenilir bir yangın algılama sistemi, tesis yönetimini kolaylaştırıcı için entegre çözümler, İspanyol menşeili ALCAD SMATV ve IPTV çözümleri, güvenlik için plaka tanıma sistemi ve çevre güvenliği gibi tamamlayıcı çözümler sağlayarak satış öncesi ve satış sonrası desteğini sürdürmektedir. İstanbul Honeywell özelinde Mall of İstanbul, İzmir Honeywell özelinde Folkart Towers, Ankara Honeywell özelinde Next Level gibi ikonik projeler gerçekleştirilmiştir.
 • Fabrika ve Üretim Tesisleri

  Fabrika ve Üretim Tesisleri

  Fabrikalar, üretim tesisleri ve endüstriyel tesislerde yatırım planlaması sürecinden, üretime geçilme aşamasına kadar olan bölümdeki teknoloji yatırımların karar verilmesinde yapılan tercihler çok kritiktir. Yüksek maliyetli cihazların ve makinelerin kurgulandığı, anlık aksamaların bile büyük zararlara yol açabileceği her boyuttaki endüstriyel tesisin, zayıf akım sistemleri, data/network altyapısı ve santral haberleşme ağı çok iyi planlanmalıdır. İleri özellikli kamera sistemlerinin yanı sıra termal kamera (infrared kamera) kullanılması gerekebilir; klasik duman algılama yöntemlerinin dışında hava örnekleme sistemi kurulması gerekebilir. Tüm bunlar, ilgili yönetmeliklerin kapsamında ve entegratör firmanın know-how tecrübe yönlendirmesiyle aktarılabilir.
 • Spor Tesisleri
 • Ulaştırma, Kamu Hizmetleri ve Belediyeler