Menü

Başarı Hikayeleri

 • Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

  Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar

  Tüm Türkiye'de farklı boyutlardaki bir çok alışveriş merkezi projesinin zayıf akım sistemlerini anahtar çözüm olarak hayata geçirmiştir. İstanbul 'da Mall of Istanbul (MOI), Küçükyalı Hilltown AVM, Torium AVM, İstanbul Akvaryumu, ; Ankara'da Next Level; İzmir'de Folkart Towers AVM, Point Bornova, İzmir Optimum AVM; Antalya 'da Mall of Antalya (MOA); Diyarbakır 'da Diyarbakır Forum olmak üzere Türkiye 'de yer alan alanında öncü kurumların zayıf akım sistemlerinden Netser Grup sorumludur.
 • İş Merkezi ve Plazalar

  İş Merkezi ve Plazalar

  İş merkezleri ve gökdelenler yeri geldiğinde 7/24 işleyen ve çalışan yapılardır. Bu gibi yapılardaki iş sürekliliğine ve teknolojik yeniliklere açık ürünler ve çözümler yer verilmelidir. Zayıf akım sistemleri kapsamındaki güvenlik, yangın algılama ve iletişim sistemleri kurulum ve bakım aşamaları olmak üzere kolay yönetilebilir ve aktif olmak durumundadır. İstanbul 'da yer alan Ataköy Towers, Albayrak Medya Genel Merkezi, Sur Yapı Yenibosna İş Merkezi, Doğuş Maslak Kule, Gürallar Yapı'nın hayata geçirdiği Lapishan; İzmir 'de olan Türkiye 'nin en yüksek ikiz kulesi olan Folkart Towers, Netser Grup farkıyla hayata geçirilen önemli projelerden bir kaçıdır.
 • Eğitim Kurumları

  Eğitim Kurumları

  Eğitim kurumları olarak üniversite komplekslerinin ve her seviyede okullar olmak üzere bir çok kurumun teknoloji altyapı ihtiyacı günlük eğitim yaşamının bir parçası haline gelmiştir. Güvenlik ihtiyacından, iletişim ihtiyacına kadar bu kampüslerde yaşayan bir çok insan için teknoloji önemli bir bileşendir. Honeywell kartlı geçiş sistemi, Axis kameralar, Esser by Honeywell yangın algılama sistemi, Ericsson-LG haberleşme çözümleri, Polycom konferans çözümleri, ALCAD tv sistemleri gibi farklı markaların beraber çalışması ve uygulanması gereken yapılardır.
 • Finans ve Bankacılık

  Finans ve Bankacılık

  Finans ve bankacılık sektörü, anlık iletişimin en önemli olduğu çalışma alanlarından biridir. Data-ağ altyapısı ve iletişim çözümleri finans sektöründe tümleşik bir yapıda çalışarak iyi bir deneyim yaşatmalıdır. Yapısal kablolama, access point yapısı, telefon santrali, network, depolama, yedekleme, server sistemleri, bulut çözümler, kablo etiketleme, firewall konularının hepsinde ayrı donanım ve yazılım uzmanlığı gerektiren çözümler sunulmalıdır. DELL EMC, Avaya, HP, Supermicro, Cisco, Ericsson-LG, Ruckus, Polycom gibi data ürünlerinde farklı seviyelerde partnerlik anlaşması bulunan NETSER Grup, en yetkin ve hızlı desteği vermeye devam etmektedir.
 • Sağlık Kuruluşu ve Hastaneler

  Sağlık Kuruluşu ve Hastaneler

  Sağlık ve medikal kuruluşlarındaki teknoloji altyapısı her zaman kritik bir seviyededir. Bina otomasyon sistemleri, yangın algılama sistemi, hemşire çağrı sistemi, telefon santrali ve güvenlik sistemleri başta olmak üzere tüm çalışan sistemlerin optimum şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Hasta ve çalışan sağlığı açısından teknoloji altyapısı da teknik ekibe, doktorlara, hemşirelere yardımcı bir eleman görevi görmelidir. Liv Hastanesi, Mersin Üniversitesi Hastanesi, Çamlıca Medipol Üniversitesi Hastanesi, Ankara Güven Hastanesi gibi farklı illerde bir çok hastane projesi gerçekleştiren NETSER Grup bu alanda özelleşmiş bir yapıdadır.
 • Turizm Tesisleri
 • Konut ve Rezidanslar
 • Fabrika ve Üretim Tesisleri
 • Spor Tesisleri
 • Ulaştırma, Kamu Hizmetleri ve Belediyeler