Menü

Kurumsal

Biz Kimiz

1990 yılından bu yana iletişim çözümleri ve zayıf akım güvenlik teknolojileri alanlarında sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, tüm müşterilerimize proje öncesi eğitim ve danışmanlık hizmetleri, sistem tasarımı, teknoloji seçimi ve bütünleşik sistem çözümleri sunuyoruz.

En iyi hizmet ve çözümleri sunmak için aynı çatı altında toplanan NETSER Grup iştirakleri; MN İletişim, Netser Kurumsal, Datagrup ve Netwell şirketleri alanında uzmanlaşmış çözümleri müşterilerine tek elden sağlar. Bu sayede müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesi daha da artar. 

İstanbul merkez ofisimizdeki 350 kişilik çalışan kadrosu, Ankara, İzmir ve Bursa ofisleri ve Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ile 10.000’in üzerinde kurumsal müşterimize “7 gün 24 saat” tek noktadan kesintisiz anahtar teslim çözüm ve hizmetler ulaştırmaktayız.

Siz işinizi büyütürken NETSER Grup yarının teknolojisini sizin için takip etsin. 

 

Kalite Politikaları

NETSER A.Ş. olarak; 1990 yılından itibaren çalışmalarımıza modern teknoloji gereklerine uygun olarak yüksek dinamizmle devam etmekteyiz. İşinde uzaman ve eğitimli personelimiz ile kalitemizi, sınırsız müşteri memnuniyetimizi ön planda tutmaktayız.

Firmamız müşterilerine; telefon santralleri ve teçhizatları, data ürünleri, alarm ve güvenlik sistemleri gibi ürünlerin donanım, yazılım, üretim, pazarlama ve satış sonrası desteğini doğrudan sağlamayı, çabuk ve yerinde hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir.

Amacımıza uygun olarak Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve şartlara uygunluğu için her türlü çabayı göstereceğimizi taahhüt ederiz. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                YÖNETİM

Tarihçe

NETSER Grup, 1990 yılından bu yana, iletişim çözümleri alanında sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, tüm müşterilerine, proje öncesi eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden başlayarak; sistem tasarımı, teknoloji seçimi, entegre sistem çözümleri sunan bir çözüm sağlayıcıdır.

İstanbul merkez olmak üzere, Ankara, İzmir ve Bursa Bölge Müdürlükleri ile tüm Türkiye’yi kapsayan teknik servis ağıyla 5.000’e yakın müşterisine iletişim teknolojileri alanında ürün, çözüm ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır. 

NETSER Grup ’un, yüze yakın uzman kadrosu ile teknoloji ihtiyaçlarını sunarken öncelik verdiği hizmetlerin başında, satış sonrası teknik destek ve bakım servisleri gelir. NETSER Grup bu hizmetini, Türkiye’nin her lokasyonunda “7 gün 24 saat” kesintisiz sunmaktadır. 

İletişim çözümleri alanında, dünyadaki en son gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, bunları kendi müşterilerinin gereksinimlerine en uygun fiyat-performans oranları ile uyarlayan NETSER Grup, iş ortamlarında verimliliği maksimum seviyeye çıkarırken, iletişim maliyetlerini düşüren çözümleri ile de farklılaşmaktadır.  

NETSER Grup, müşterilerinin iletişim çözümleri gereksinimini, kendini ispatlamış dünya markaları ile karşılar. Bu çözümleri diğer uygulamalarıyla entegre ederek müşteri ortamlarına kurar ve kesintisiz servisi ile müşteri memnuniyetini sağlar. 

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Netser'in hedefi; iletişim çözümleri alanında Türkiye ile yakın coğrafyada doğru çözümleri sağlayan ve en çok tercih edilen firma olmaktır.

Netser Tarihçesi

NETSER Cari Hesap Bilgisi:

Netser Komunikasyon San Tic AŞ  Cenap Şahabettin Sok No 27 Koşuyolu-Kadıköy İstanbul  V.D Bogazici Kurumlar  V.N 6310029388