Menü

MOBOTIX

Mobotix Markası Tarihçesi

İlk merkezi olmayan IP kamera 1999 yılında Mobotix tarafından piyasaya sürüldü. Kameranın Linux sisteminde video, alarm ve kayıt yönetimi işlevleri vardı. 2005 yılında, dahili video içerik analizine (VCA) sahip ilk IP kamera Intellio tarafından piyasaya sürüldü. Bu kamera, bir nesnenin çalınması, bir insanın bir çizgiyi geçmesi, önceden tanımlanmış bir bölgeye girmesi veya bir arabanın yanlış yönde hareket etmesi gibi bir dizi farklı olayı tespit edebildi.

 

Mobotix Markası Başarıları

Piyasaya sürülen ilk MOBOTIX ürünü, dahili kayıt ve DVR yönetim teknolojisine sahip bir IP kameraydı. Bu dünyada bir ilkti. Bu merkezi olmayan yaklaşım çok devrimciydi, video gözetim endüstrisini sonsuza dek değiştirdi. Kamera tamamen kendi kendini yönettiği için, pahalı merkezi kayıt sistemleri ilk kez artık gerekli değildi. MOBOTIX merkezden dağıtılmış sistem platformu, megapiksel çözünürlüklerde bile nispeten az bilgi işlem gücü kullanır, bu nedenle geleneksel merkezi sistemlerden çok daha düşük maliyetli ve ölçeklendirmek daha kolaydır.

 

Mobotix Hangi Ülkenin Markası?

Almanya merkezli Mobotix IP video için merkezi olmayan yaklaşıma öncülük etti. Bu konsept, her kameranın yerleşik yazılımı ve MicroSD kart depolama alanını kullanarak kameradaki videoyu işleme ve saklama yeteneğine sahip 'bağımsız' bir CCTV sistemi olduğu anlamına gelir.

 

Mobotix Faaliyet Alanları Nelerdir?

MOBOTIX, modern ve ağ bağlantılı bir dünyada kapsamlı güvenlik sağlayan yüksek kaliteli video gözetim sistemleri sağlar. Uygulama alanları arasında, MOBOTIX sistemlerinin kullanıcı veya kamera sayısı açısından herhangi bir kısıtlaması olmadığından, hapishaneler, havaalanları veya futbol stadyumları gibi en zorlu güvenlik alanları bulunmaktadır. Profesyonel VMS ve video analizi, sistem teklifinin bir parçasıdır ve lisans ücreti olmadan ücretsizdir. Buna ek olarak, yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak indirilir ve her MOBOTIX ürününü geleceğe dönük bir çözüme dönüştürür.

 

Mobotix Ürünleri Nelerdir?

Hava koşullarına dayanıklı MOBOTIX termal kameralar, M16 ve S16 serisine dayanır. 100 metreden fazla bir mesafede tamamen karanlıkta bile, termal imza kullanan nesneleri ve insanları algılar ve kaydeder. Ve daha da önemlisi, termal kameralar gizliliği korur. Kompakt tasarım ve esnek kurulum seçeneklerinin yanı sıra, termal kameralar akıllı MOBOTIX video işlevlerini de üstleniyor.

 

Mobotix Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, sizin için sisteminizin en iyi şekilde kurulması ve çalışması için tüm gereklilikler yerine getirir. NETSER Grup servis ve bakım hizmetleriyle işletmeniz sorunsuz olarak güvenlik altına alınır.

 

Mobotix Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Mobotix birden fazla çözümü bulunan güvenlik sistemidir. Sipariş verirken gereksinimlerinize en uygun lens kombinasyonunu seçmek gerekir. Mobotix markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobotix Fiyatları Nelerdir?

Mevcut olan çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili birimlerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaklardır.