Menü

Turkcell TV+

Turkcell TV+
Turkcell TV+

Turkcell TV+ Nedir?

Gişe rekortmeni filmlerden, ödüllü dizilere, en heyecanlı maçlardan, eğlenceli animasyonlara izlenecek tüm içerikleri ve en popüler yerli ve yabancı TV kanalları bir araya getiren bir Turkcell platformudur TV+.

 

Turkcell TV+ Nasıl Çalışır?

Tüm yayınlara TV’den, bilgisayardan, tablet ve akıllı telefonunuzdan ulaşabilirsiniz; hem de fiber internet kotanızdan düşmeden izlersiniz. Turkcell TV+ çok ekranlı bir servistir; TV'den izlemeye başladığınız bir yayını bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan kaldığınız yerden seyretmeye devam edebilirsiniz. Tüm ekranlardan kayıtlarınıza, favorilerinize ve kişiselleştirdiğiniz özelliklere ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell TV+’ın Teknik Özellikleri Nelerdir?

TV+ ile isterseniz canlı yayını kaçırdığınız anlar için geri alabilir veya sonra izlemek için kaydedebilirsiniz.  

TV+ Ev paketlerinden birine sahipseniz, TV ekranından bir yayını izlerken, aynı anda bilgisayar ya da tablet gibi ek bir ekrandan daha, farklı bir içeriği izleyebilirsiniz. Böylece evinizde kumanda kavgasına gerek kalmaz. TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir.

TV+ paketinizin kapsamında olan yüzlerce «Seç İzle» filmini televizyondan, bilgisayardan, tabletten ya da telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca «Kirala İzle» filminden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Yayınları 4K Ultra HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

 

Turkcell TV+’ın Kullanım Alanı Nedir?

En heyecanlı maçlara, en önemli spor müsabakaları, en etkileyici belgesellere, çocukların en sevdiği animasyon kahramanlarına, en popüler yerli ve yabancı TV kanallarına, en yeni filmlere ve dizilere TV+ ile ulaşabilirsiniz.

Çocukların güvenle izleyebileceği en popüler çizgi filmler ve eğlenceli animasyonlar ise TV+ Çocuk ile evinizde.

İngiltere Premier Lig, Almanya Bundesliga, NBA, Formula 1, teniste Grand Slam’ler, MotoGP ve dövüş sporları gibi en heyecanlı spor ligleri ve mücadeleleri de TV+'ta.

Paketiniz kapsamındaki Plus Salonlarda ise sizin için seçilen film ve dizilere ulaşabilirsiniz. Romantik, Komedi, Aksiyon türlerindeki filmlerin ve tüm sezonlarıyla popüler dizilerin bulunduğu Plus Salonlarda yayın akışına takılmaz, istediğiniz içeriğe kolayca atlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman filmi durdurup, istediğiniz zaman izlemeye devam edebilir ya da başka bir filme geçiş yapabilirsiniz.

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım