Menü

Maxpro Video Yönetim Sistemi

Maxpro Video Yönetim Sistemi
Maxpro Video Yönetim Sistemi

Honeywell Maxpro Video İzleme ve Analiz Sistemi Nedir?

Global zayıf akım üreticisi olan Honeywell, merkezi Charlotte, North Carolina ‘da bulunan önde gelen Amerikan markasıdır. Honeywell CCTV ürünleri alanında farklı segmentleri olarak Honeywell Performance kameraları, Honeywell Equip serisi kameraları bulunmaktadır. Hem bu seri kameralar hem de farklı Onvif kamera markalarıyla entegrasyonu sayesinde Honeywell Maxpro NVR ve Maxpro VMS (Video Management Software) kullanıcılarına önemli çözüm sağlar.

 

Honeywell Maxpro Video İzleme ve Analiz Sistemi Nasıl Çalışır?

Honeywell Bina Teknolojileri alanındaki CCTV ürünlerindeki ürünü olarak Maxpro VMS ‘i kullanmaktadır. Video izlemenin yapılabilmesi için Maxpro CCTV yazılımı, Honeywell ile uyumlu bir NVR (gerekli özellikleri internet sitesinden güncel olarak takip edebilirsiniz), Maxpro yazılım altyapısını kaldırabilecek olan Client CCTV Workstation öncelikli yeterlidir. Bunların uyumlu halde çalışması için Honeywell Gold veya Platinum partneri tarafından kurulması gereken bir yeterlilik gerekmektedir. Honeywell Integrated Security (HIS) partner programı kapsamında gerekli sertifikasyonları, denetimleri ve yeterliliği bulunan Honeywell Türkiye bayileri arasında sayılı firmalardan olan Netser ‘den kamera çözümleri konusunda önemli teknik destekler alabilirsiniz. Değişen teknolojilerle güncellenen Maxpro Cloud (Maxpro Bulut) ile de düşük maliyetli ve uzaktan yedeklemeyle daha kolay kurulum yapılabilir.

 

Honeywell Maxpro Video İzleme ve Analiz Sistemi‘nin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Maxpro video kamera izleme yazılımı 4K çözünürlük desteklemesi, H.265 video sıkıştırma codeclerinin bulunması, kamera görüntü sırasında %30-%40 arasında daha az hard disk kapasitesi kullanması, 180 derece ve 360 derece güvenlik sağlaması, 3D Honeywell PTZ kameralar için kaydır-bırak analitik event özelliğinin olması güvenlik yöneticilerine ve işletme sahiplerine avantaj sağlayan teknik özellikleridir. Aktif alarm, insan sayma video analitik özelliği, Pro-Watch entegrasyonu sayesinde de Honeywell Maxpro güvenlik platformu haline gelmiştir. Maxpro kayıt ve izleme lisansları sayesinde kullanıcı isteğine göre işletmelere maliyet açısından fayda sağlanabilmektedir. HNMSWVMS ana kayıt lisansı üzerine alınabilecek olan HNMSWCL ilave izleme Honeywell Client lisansıyla birden fazla noktadan izlenebiliyor. Bunlara ilave olarak, kamera adedi kadar alınacak olan HNM64, HNM128, HNM192, HNM256 Maxpro kanal lisanslarıyla ölçeklenebilir yapısını kanıtlamaktadır. Farklı analiz ve izleme paketleriyle de ihtiyaca göre HNMHVAB (Maxpro base paket), HNMHVAS (Maxpro standart paket) ve HNMHVAP (Maxpro Premium paket) alınabilir.

 

Honeywell Maxpro Video İzleme ve Analiz Sistemi‘nin Kullanım Alanı Nedir?

Honeywell Maxpro VMS, Honeywell ‘in global anlaşmaları ve yerel güçlü partnerler sayesinde bir çok önemli referansa imza atmıştır. Netser ‘in Honeywell İstanbul projeleri kapsamında gerçekleştirdiği; Bezmi Alem Üniversitesi, Rönesans Küçükyalı Hilltown AVM, Honeywell İzmir Optimum alış veriş merkezi bunlardan bir kaçıdır. Globalde ise havalimanları kameralarının izlenmesi, hastanelerdeki güvenlik önlemlerinin alınması, AVM CCTV’lerinin bağlanması, güvenli şehir takip ve izlenmesi için tercih edilmektedir. Kamera proje yönetimi, mühendislik çizimleri (Autocad kamera yerleşimleri), Honeywell ürün ve sistemlerine düzenli kamera eğitimi ve yazılımı yatırımı, Honewell müşteri memnuniyet anketleri, kamera bakım ve kamera servisi konusunda eğitimli, Honeywell sertifikalı Maxpro ve kartlı geçiş yazılımı ProWatch konusunda uzman kişilerce kurulumu yapılmalıdır.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

  • Honeywell
    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım