Menü

E-Şirket

E-Şirket
E-Şirket

E-Şirket Nedir?

E-şirket  “elektronik şirket” kelimesinin kısaltılmış halidir. Elektronik şirketler, sunmak istedikleri hizmet veya ürünleri çevrimiçi platformlar üzerinden müşterilerine ulaştırırlar. Bu pazarlama ve satış işlemini yaparken kanun ve kurallara uygun şekilde, şeffaf bir işleyişle, işinde uzman ekiplerce işlemler gerçekleştirilir. İşte tüm bu işlemlerin yasal çerçevede yapıldığını gösteren yapıdaki şirkete e-şirket denir.

Türkiye’de e-şirket çalışmalarıyla öncü olan Turkcell E-şirket, en üst seviyede çevreye duyarlı ve güvenli bir veri merkezine sahiptir. E-şirketler için en önemli gereksinim sağlam ve güvenli bir veri merkezidir. Müşteri istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan Turkcell veri merkezi, yüzde yüze yakın bir performans ile erişebilirlik sunan, Türkiye’nin en büyük alt yapısına sahiptir.

 

E-Şirket Nasıl Çalışır?

E-şirket firmanıza ait işlemleri tek platform aracılığı ile gerçekleştirmenize imkân tanır. E-şirket, kendi platformu altında konumlanmış e-fatura, e-arşiv, e-muhasebe, e-defter, e-irsaliye gibi takip gerektiren ürünleri mali süreci ile birlikte yönetir.

E-şirket entegre bir program olduğu için her ürün için ayrı ayrı aynı işlemi yapmanız gerekmez. Farklı ürünler için aynı işlemi tek seferde yapabilirsiniz. Bir adet giriş bilgileri ile tüm işlemler yapılabilir. Kolay kullanım ve bütünleşmiş özelliği sayesinde tüm ürünleri yönetmek oldukça hızlı olur. Bu sayede iş ve zamandan ciddi tasarruf sağlanır.

 

E-Şirketin Teknik Özellikleri Nelerdir?

E-şirket uzaktan kontrol edebilme ve yönetebilme özelliklerinin yanında hızlı işlem yapabilme ve kolayca ürün ve hizmet takibi güncelleme özellerine sahiptir. Entegre özelliği sayesinde az zamanda çok işlem yapma imkânı sunar.

 

E-Şirketin Kullanım Alanları Nerelerdir?

E-şirketler farklı amaçlar için hizmet sunabilmektedirler. Bazı elektronik şirketler, iştirakçileri aracılığıyla ürünlerini pazarlarken bazıları kurmuş oldukları internet sitesi üzerinden direk online satış yapmaktadırlar.

En çok önem arz eden e-şirket türü ise ürünlerin sağlam ve güvenilir bir veri merkezinde saklanmasına hizmet eden e-şirketlerdir. Türkiye’de Turkcell e-şirket uluslararası kalite standart belgesiyle tam yedekli veri merkezi hizmeti sunan elektronik şirkettir.

Belirli bir ticari hacme sahip ya da kendi sektöründe ciddi bir potansiyeli olan firmalar zorunlu olarak; e-fatura, e-arşiv, e-muhasebe, e-defter, e-irsaliye gibi uygulamaları kullanmak durumundadırlar.

Tüm bu hizmet ve uygulamaları Turkcell e-şirket, Turkcell’in sunmuş olduğu entegre yönetim platformu sayesinde kendi bünyesinde barındırmaktadır.

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım