Menü

Milestone Video Yönetim Yazılımı

Milestone Video Yönetim Yazılımı
Milestone Video Yönetim Yazılımı

Milestone Video Yönetim Yazılımı Nedir?

Milestone video yönetim yazılımı, küçük işletmelerden büyük kurumsal firmalara kadar farklı boyuttaki herkesin kolaylıkla CCTV izleme ve yönetim yapabileceği bir platformdur. Milestone, açık kaynaklı IP video yönetim yazılımı firması olarak 1998 yılında Kopenhag, Danimarka ‘da kurulmuştur.  Bugün, Dünya ‘nın 18 farklı ülkesinde yer alan ofisiyle önde gelen VMS markası olarak hizmet vermektedir. Milestone Türkiye olarak bölgedeki diğer ülkelerin bağlı olduğu yapıda, Milestone ‘un önemli projelere imza atılmaktadır. Dünya çapında 27’den fazla ülkede 500.000 ‘den fazla kurulumu yapılmış olan CCTV yazılımı olarak bir çok sistemle entegrasyon imkanı da bulunmaktadır. Globalde yer alan yüzbinlerce kurulu müşterilerin güveni, özelleştirilebilir yapısı, değişik kamera adetlerine göre ölçeklendirilebilirliği, video izleme olarak kullanıcı dostu arayüzüyle firmanızın ve çalışanlarınızın güvenliğini 7/24 sağlayabileceğiniz VMS markasıdır. Video yönetimi olarak, farklı markalardaki Onvif kameraların tek çatı altından izlenmesi ve takibi Milestone video analiziyle mümkündür.

 

Milestone Video Yönetim Yazılımı Nasıl Çalışır?

Milestone Xprotect yönetim yazılımı marka bağımsız şekilde binden fazla farklı ONVIF kamera ve farklı video kayıt cihazıyla (NVR) uyumludur. CCTV sektörünün bir çok önemli markası (Honeywell, Axis, Hanwha, Dahua, Hikvision gibi) Milestone video yazılımıyla uygun şekilde çalışmaktadır. Bunun haricinde, bir çok yeni marka ve model ile olan uyumluluğunu her geçen gün arttırmaktadır. Milestone XProtect VMS ile Milestone Husky NVR serisiyle video yönetim yazılımı olarak farklı yetkinlikleri gerçekleştirebilidiği en optimum yapıdır. Video akışının her an erişiminizde olması açısından kullanıcı dostu bir şekilde çalıştırılabilmesi önemli bir özelliğidir.

 

Milestone Video Yönetim Yazılımı’nın Teknik Özellikleri Nelerdir?

Milestone Husky ağ video kaydedicileri ve Milestone yazılımı yüksek performansta çalışarak video izlemenin her ölçekte ve her yerden yönetilmesini sağlar. Husky NVR harici olarak sadece Milestone VMS ‘i kullanarak da çözüm sağlanabilir. Bu çözümlerde, belirli bir konfigürasyona sahip dışarıdan tedarik etmiş olduğumuz video kaydedici ürününüzle (Dell, Supermicro, HP gibi) de uyumlu olarak da çalışır. Milestone yazılımının görüntülenebileceği üç farklı istemci bulunmaktadır: XProtect® Smart Client, XProtect® Web Client ve XProtect Mobile. Farklı ortamlarda ve farklı şekilde izlenmesini sağlayan bu teknik özellikleri VMS markaları arasındaki öne çıkan yönüdür. Netser teknik ekibinden de Milestone Türkiye kurulumu ve devreye alımı konusunda her an destek alınabilir.

 

Milestone Video Yönetim Yazılımı’nın Kullanım Alanı Nedir?

Milestone bir çalışanı bulunan bir dükkanda, binlerce çalışanı veya lokasyonu olan bir firmada kullanabilir. Bu ölçeği sağlayan 5 farklı seviyede sürümü bulunmaktadır:

 • XProtect Essential+
 • XProtect Express+
 • XProtect Professional+
 • XProtect Expert
 • XProtect Corporate

Milestone XProtect Essential+ ‘ın en küçük işletmelere uygun olan ve ücretsiz paketidir. Tek lokasyon olarak sekiz adete kadar kameraya ücretsiz olan bu sürüm de CCTV kameralarınızı temel amaçlı izleme için kullanabilirsiniz.  Havaalanları kamera izlemeleri, alışveriş merkezleri CCTV, küçük ve orta boyuttaki dükkanlardaki kameraları, iş merkezleri kapalı devre televizyon kayıtları için Milestone kullanılabilir. CCTV entegrasyonları sayesinde de video izleme uygulamasının ötesine geçerek yönetimi kolaylaştırmaktadır. PC ve telefon ekran kayıt, Ses tanıma, yüz tanıma, hareket algılama, duman algılama, kartlı geçiş entegrasyonu, GPS izleme, videowall ekranları, POS entegrasyonu, perakende mağazacılık uygulaması, plaka kayıt (ANPR), coğrafik bilgi sistemi (GIS) Milestone ‘un farklı sürümleriyle ve ek lisanslarla gerçekleştirebileceğiniz önemli kabiliyetlerindendir.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

 • XProtect Essential+
 • XProtect Express+
 • XProtect Professional+
 • XProtect Expert
 • XProtect Corporate
 • Milestone Husky X2
 • Milestone Husky X8
  Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım