Menü

Çözümler

IP Kameralar

A+ A-

Analog CCTV güvenlik kamera uygulamaları yerini daha güvenli, akıllı ve birçok ek yeteneği bünyesinde toplayan network tabanlı IP CCTV güvenlik kameralarına bırakmakta. IP CCTV güvenlik kameralarında dünya lideri olan marka ve üreticilerle çalışan Netser grup, birbirinden çok farklı sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleşmiş ürünler sunarak en iyi ürünleri en rekabetçi koşullarda müşterine sunar.

AXIS, Honeywell ve Samsung gibi dünya markalarının IP CCTV güvenlik kamerası ürünlerini son kullanıcıyla buluşturan Netser Grup sunduğu teknoloji ve hizmetlerle güvenlik kamerası çözümlerinde

  • Özelleşmiş çözümler,
  • Kalite ve güvenilirlik,
  • Kullanım ve kurulum kolaylığı,
  • Akıllı uygulamalar ve analiz,
  • Sistem entegrasyonu,
  • Efektif operasyon,
  • Güvenilir network iletişimi sunar.

 

Honeywell Red Serisi Güvenlik Kameraları

 

Bütünleşik çözüm gerektiren projelerde kullanmak üzere tasarlanmış Honeywell Red Performans serisi kameralar ile yüksek performansı ekonomik bir çözümle birleştiriyoruz. NETSER Grup’un mühendislik hizmetini verdiği birçok projede satış ve teknik ekiplerimiz önce müşteri ihtiyaçlarını dinler, daha sonra proje ve saha şartlarını değerlendirerek gerekli tasarım yapıp önerilerde bulunurlar. 

Honeywell Red Performans serisi kameralar entegre güvenlik çözümünün gerekli olduğu ve yangın alarm, acil durum seslendirme, kartlı geçiş sistemleriyle yazılımsal entegrasyonun projenin vazgeçilmez bir bileşeni olduğu anahtar teslim projelerde kullanıcı ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. 

“One Honeywell” sloganıyla zayıf akım güvenlik çözümlerini Honeywell markası ile çözen NETSER Grup müşterilerinin tüm zayıf akım güvenlik ihtiyaçlarını tek noktadan çözümler. 

 

Honeywell Black Serisi Güvenlik Kameraları

 

Önde gelen üreticilerinden Honeywell Security Group tarafından orta çaptaki CCTV projeleri için geliştirilen Honeywell Black Serisi kameralar dünya standartlarında kaliteyi orta çaptaki işletmelere taşımaktadır. Honeywell ’in sunduğu Honeywell Black Serisi güvenlik kamerası ürünleri yüksek performans, süreklilik ve güvenilir çözümleri rekabetçi fiyatlarla birleştirerek müşterilerine sunar. NETSER Grup’un sunduğu Honeywell Black güvenlik kameraları kurulumu kolay, kullanımı kolay rekabetçi ve güvenilir güvenlik çözümlerindendir.

Rekabetin yüksek olduğu Asya pazarında CCTV alanındaki Pazar payını Honeywell Black CCTV ürünleri ile genişleten Honeywell Security Group’un Türkiye’de Netser Grup bünyesinde sunduğu Honeywell Black serisi IP güvenlik kameraları rekabeti yüksek kalite ile harmanlıyor.

 

AXIS IP CCTV Güvenlik Kameraları

 

IP tabanlı güvenlik kamera sistemlerinin mucidi olan AXIS, bugün network kamera endüstrisinin eğilim ve standartlarını belirleyen lider bir üreticidir. Bugün özel projelerimizde müşterilerimizin taleplerine uygun özelleşmiş çözüm sunduğumuz birçok alanda AXIS teknolojisiyle yaptığımız işbirlikleri bizi projelerimizde bir adım öteye taşımıştır.

AXIS Zipstream teknolojisi ile görüntüleri maksimum kalite ve minimum boyutlarda izleyip depolayabilirken, Lightfinder ile düşük ışıklı ortamlarda bile gerçek renklerde görüntü verir. Üstün özellikteki görüntü netlik ve detayını en zorlu koşullarda bile sağlayan AXIS kameralar aynı zamanda WDR (Wide Dynamic Range) özelliği ile kameraya doğrudan veya arka fondan gelen ışınları yumuşatarak görüntü netliği sağlar. Sınıfındaki birçok IP güvenlik kamerasının sağladığı OptimizedIR, Elektronik görüntü sabitleyicisi ( electronic image stabilization), video analiz gibi birçok özelliği üstün duyarlılık ve dünyaca kabul görmüş AXIS kalitesi ve güvencesi ile yapar. 

Alanında lider AXIS markasını alanında lider uygulama ve mühendislik hizmetleri ile buluşturan NETSER Grup, farklı güvenlik sistemlerini tek bir platformda entegre ederek kullanım ve işletim kolaylığı sağlar.