Menü

VARIODYN D1 PC Dokunmatik Ekran Çağrı İstasyonu
Ürün Kodu
:
583560
Marka
:

VARIODYN D1 PC Dokunmatik Ekran Çağrı İstasyonu

Ev ortamlarının veya karmaşık binaların önünde kullanılmak üzere tasarlanmış zarif bir dokunmatik ekran çözümü. PAMMI plus yazılımı ile birlikte kullanıcı, sitenin ve bölgelerin grafik ekranıyla duyurular oluşturmak için sezgisel bir araca sahiptir. Şık ancak dayanıklı çağrı istasyonu, 15 inç dokunmatik ekran, Intel Celeron çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM ve 320 GB sunar depolama. Bir ofis masası, resepsiyon masası, bilgi masası veya giriş masası üzerine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Aşınacak hareketli parça olmadığından, dokunma tepkisi hızlı, hassas ve parmak veya yumuşak ekran kalemi kullanılarak sürüklenmez. Saf cam yapı, yüksek ışık geçirgenliği sağlar, dayanıklılık veya işlevsellikten ödün vermeden parlak ışıklı ortamlarda iyi görünürlük sağlar.

Kardiyoid özelliklere sahip birinci sınıf boynu mikrofon gürültülü ortamlar için mükemmeldir. Yüksek dereceli kablo ile mikrofonu çağrı istasyonu donanımından uzaktan yerleştirmek mümkündür, böylece kullanıcının rahat bir çalışma ortamı yaratması sağlanır.Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım

Teknik özellikler bulunamadı.