Menü

SYSTEM SENSOR

System Sensor Markası Tarihçesi

Dünyanın en büyük yangın algılama ve bildirim ürünleri üretici olan System Sensor, 1984 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan beri yangın alarm sistemlerine pazarına odaklandı. Yangın, durumlarının ciddiyetinin farkında olan System Sensor, erken uyarı sistemlerini geliştirmek için sürekli araştırma yapmaktadır.

 

System Sensor Markası Başarıları

System Sensor, yerel uzmanlığa sahip küresel bir şirkettir. System Sensor, büyüyen dünya çapındaki yangın alarm pazarının ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. System Sensor, yangın mevzuatlarına uygun sitem üreterek pazarın ihtiyaçlarını bilmektedir. İster okullarda, evlerde, fabrikalarda ister üretim tesislerinde ihtiyaç olsun, System Sensor ürünleri birinci sınıf yangın ve duman algılama sağlar.

 

System Sensor Hangi Ülkenin Markası?

System Sensor, merkezi St. Charles, Illinois'de (Amerika Birleşik Devletleri)bulunan ve yangından korunma ekipmanlarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimine adanmış bir şirkettir. Sistem Sensor, Honeywell Grubunun bir parçasıdır.

 

System Sensor Faaliyet Alanları Nelerdir?

System Sensor, ticari uygulamalar için dünyanın en büyük analog adreslenebilir ve geleneksel yangın algılama cihazları üreticilerinden biridir. System Sensor, dünya çapında 95 ülkede 120.000'den fazla çalışanı olan önde gelen teknoloji şirketi Honeywell'in bir parçasıdır. Sistem Sensor, en son teknolojiye sahip tesisleri için tasarlanmıştır ve dünyanın dört bir yanındaki farklı binalarda kullanılır.

 

System Sensor Ürünleri Nelerdir?

System Sensor, duman dedektörleri, karbon monoksit dedektörleri, ısı dedektörleri ve ışın dedektörleri gibi çok çeşitli yangın algılama ve bildirim ürünleri üretmektedir.

  • Duman Dedektörü

Yüksek hassasiyetli duman algılama odasına hava çeken bir hava çekiş duman dedektörü serisidir.

  • Karbon Monoksit (CO) Dedektörü

Sisteme bağlı karbon monoksit dedektörleri, konut sakinleri olsun ya da olmasın, 7/24 garantili merkezi istasyon koruması sunar. İzlenen CO tespiti her ev için idealdir ve çocukların, yaşlıların veya evcil hayvanların risk altında olduğu durumlarda daha fazla rahatlık sağlar.

  • Isı Dedektörleri

Sistem Sensörü duman ve ısı algılama cihazları serisiyle duman ve yangının erken uyarı işaretlerini tespit eder.

  • Konvansiyonel Tespit

Duman dedektörleri, karbon monoksit dedektörleri ve çoklu voltaj röleleri

  • Sprinkler Sistemleri İzleme

System Sensor sprinkler izleme cihazları, mülk sahiplerinin ihtiyaç duyduğu rahatlığı sağlar. Personelin yangın sprinkler sistemi durumundaki değişikliklere hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlamak için yangın sprinkler sistemlerini ve kontrol vanalarını izleyebilir.

 

System Sensor Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

System Sensor, kapalı duman dedektörünün, üretim tarihinden itibaren üç yıl boyunca normal kullanım ve servis koşulları altında malzeme ve işçilik açısından kusursuz olacağını garanti eder. Şirketin bu Garantiye ilişkin yükümlülüğü, duman dedektörünün, üretim tarihinden itibaren üç yıllık süre boyunca normal kullanım ve hizmet kapsamında malzeme veya işçilik açısından kusurlu olduğu tespit edilen herhangi bir parçasının onarımı veya değiştirilmesi ile sınırlıdır. NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm desteği sizlere profesyonel olarak sağlamaktadır.

 

System Sensor Türkiye Bayileri

 Netser, System Sensor bayisidir. Duman dedektörleri sonsuza kadar dayanamaz. Duman dedektörleri elektronik parçalar içerir. Duman dedektörleri 10 yıldan fazla dayanmasına rağmen, herhangi bir parçası herhangi bir zamanda bozulabilir. Bu nedenle, duman dedektörleri yetkin kişilerce denetim altında tutulmalıdır. System Sensor markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

System Sensor Fiyatları Nelerdir?

System Sensor ürünleri birçok farklı seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Size en uygun çözümü bulmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak ihtiyacınıza yönelik hızlı çözüm için bize bilgi verebilirsiniz. NETSER Grup, sizlere en iyisini sunmak için çalışır. NETSER Grup, bildiriminize hızlı ve güvenilir cevaplarla dnüş yaparken ihtiyacınız olan tüm çözümleri size teknik ekibi aracılığıyla sunacaktır.