Menü

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı
UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı Nedir?

United Technologies Corporation (UTC), Connecticut merkezli 1934 yılında kurulan, asansör(Otis), havalandırma(Carrier), bina otomasyonu, endüstriyel ürünler, uçak motorları, güvenlik kameraları ve yangın algılama sistemleri gibi bir çok alanda liderlik yapmaktadır. Zayıf akım sistemleri kapsamında UTC ‘nin sahip olduğu markalar arasında GST, Supra, Truvision, Edwards, Aritech, Lenel, Ziton, NetworX, Kilsen, Chubb, Kidde bulunmaktadır. Kilsen UTC, Türkiye’deki öne çıkan en hesaplı ve aynı zamanda belirli kalite standardına sahip global yangın algılama çözümüdür. Kilsen Fire&Security çözümleri altında da, tüm bu platformun izlenmesini ve yönetilmesini sağlayacak olan yazılım ise ATS8600 kodlu Aritech ve Kilsen ‘in ortak olarak kullandığı Entegre Güvenlik Yönetim Yazılımıdır.

 

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı Nasıl Çalışır?

Kilsen UTC yangın algılama sistemi son kullanıcı odaklı yönetim aracı olarak ATS8600 tek platformu kullanır. Yangın yönetim yazılımı FP1200/FP2000, 2X, ZP2 and Kilsen Fire Panel(KFP) ile uyumlu çalışmaktadır. Yangın alarmı algılandığında, duman algılayan yangın dedektörün veya uyarının geldiği yangın butonu harita uygulamasında açarak uyarı verir. Bununla beraber yangın durumu senaryoları da devreye alarak video görüntüleri ekrana aktarılabilir, asansörler deaktife çekilebilir, kapılar otomatik açılabilir. Bu zincir aksiyonların programlanması için Kilsen yangın yazılımı üzerinden gerçekleştirilmektedir. UTC Kilsen Edwards sistemi kurulması için gerekli bir iş istasyonu ve tavsiye edilen UTC Truvision 7/24 çalışabilen güvenlik monitörüdür.

 

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı‘nın Teknik Özellikleri Nelerdir?

UTC Fire & Security ürünü Kilsen modüler yapısı ve düşük ilk yatırım maliyetiyle özellikle orta ölçekli projeler için idealdir. EN54 uyumlu yetkilendirme, 64 bölgeye kadar network, süpervize çıkışların kontrolü, çoklu dil kullanıcı arayüzü, estetik tasarım, flash hafıza cihazı destekli USB, sürükle-bırak desteği, simge anlatımlı LCD grafik ekranı ve akıllı programlanmasıyla Kilsen yangın yazılımının önemli avantajlarıdır.

Önemli bir ek bilgi olarak, sektörde sıkça tercih edilen, UTC Kilsen Edwards karbon monoksit CO algılama sistemi kontrolü bu yazılım üzerinden yapılamamaktadır. Kilsen CO panelleri (KM301, KM302, KM304) üzerinden programlanabilir. ATS8600/ ATS8610 Kilsen yangın sistemi, ATS8605/8640 ek yangın lisansları kullanılarak genişleyebilir. Bu genişleme lisanslarını almadan önce lokal UTC satış yetkilinize danışmanızda fayda var.

 

UTC Kilsen Yangın Alarm Sistemi Yazılımı‘nın Kullanım Alanı Nedir?

Kilsen UTC ürünleri hem yatırımcı hem kurulum/servis personelleri hem de bina güvenlik personelleri için avantaj sağlayacak şekilde kolay kullanıma göre planlanmıştır. Kilsen yangın yazılımı sayesinde sahada harcanan süre minimumdur. Bu da, mevcut kaynakların en optimum şekilde kullanılarak yangın alarm sistemine harcanan vakti azaltır. Dolayısıyla, UTC Kilsen yazılımı, Kilsen yangın ürünleriyle çalışabilen maliyet odaklı işletmelerin sıkça tercih edebileceği bir ürün grubu olarak görülebilir. Depolar, öğrenci yurtları, süper marketler, sağlık ocakları, bakım evleri, klinikler, atölyeler, restoranlar, apartmanlar, sinemalar, oteller, çoklu kiracıya sahip binalar ve çeşitli tesisler Utc yangın için hedef kitleyi oluşturmaktadır.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

  • ATS8600 Advisor Integrated Security Management Software
  • 2010-2GUI-FC     UTC Kilsen Grafik arayüz - Kontrol ve izleme yazılımı
  • 2010-2GUI-MO    UTC Kilsen Grafik arayüz - İzleme yazılımı

 

 

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım