Menü

KILSEN

Kilsen Markası Tarihçesi  

United Technologies Corporation (UTC); Amerika, Connecticut merkezli ve 1934 yılında kurulan Kilsen, binaları daha akıllı ve kullanışlı hale getiren havalandırma, klima ve soğutma, ısıtma, yangın ve güvenlik sistemleri sağlar. Kilsen; konutlar, ticari ve kurumsal binalar için güvenlik, havalandırma ve yangın sistemleriyle alakalı çözümler sunar. Müşterilerini dinler ve onların ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar sağlar. 

Her zaman araştırmacı ve yenilikçi hizmet anlayışıyla sürekli olarak yeni ürünler geliştirmeye, teknoloji ve akıllı sistemlere yatırım yapar.

Kilsen; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 18’den fazla ülkede 800’ü aşkın uzman çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

 

Kilsen Markası Başarıları  

Kullanıcılarına güvenli ortamlar yaratan Kilsen’ın dünya çapında kazandığı bazı başarılar aşağıdaki gibidir:

  • Kilsen’ın yangın sistemi ürünlerinden biri olan Duman Çekiş Algılama sistemi ModuLaser, kalite kriterlerine uyduğunu tescilleyen BOSEC onayı aldı.
  • Isı haritası, kişi sayısı sayma ya da kesişim analizi yapabilen ve bir güvenlik kamerasından fazlası olan, Yeni 6 ve 12MP TruVision 360° panoramik kameralarını kullanıma sundu. 
  • Kilsen, yangın ve güvenlik sistemlerinin bir ürünü ve %100 kablosuz sistem olan SmartCell’i Avrupa lansmanından sonra birçok bölgede kullanıma sunmaya hazırlanıyor.
  • Yüz tanıma erişim kontrol cihazı ürünleri olan MorphoWave Kompakt ve VisionPass’i kullanıma sundu.

 

Kilsen Hangi Ülkenin Markası?

Kilsen, Amerika Connecticut merkezli bir marka olmasına rağmen dünyanın dört bir yanında diğer merkez ve yetkili hizmet bölgelerine sahiptir. Bunlardan başlıcaları; Belçika’da bulunan EMEA Genel Merkezi, Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, Kuzey Afrika, Baltık Devletleri, İtalya ve Balkan Yarımadası, Orta Doğu, Birleşik Krallık, Türkiye ve İsrail’dir.

Bunların yanında diğer ülke ve bölgelerde de birçok merkezi bulunmaktadır. 

 

Kilsen Faaliyet Alanları Nelerdir?

Kilsen; havalandırma, yangın sistemleri, entegre çözümler, aksesuarlar, güvenlik sistemleri gibi birçok alanda kaliteli ve uzun ömürlü çözümler ve ürünler sunar. 

Aynı zamanda Kilsen markası, Türkçe dahil olmak üzere birçok dil desteği sunar. Böylece kullanıcı arayüzünü ve panel üzerindeki açıklamaları tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Kurumsal binalar ve konutların verimli ve rahat bir şekilde çalışması ve kullanılmasını sağlamak için algılayabilen, kontrol edebilen ve durumla alakalı bilgilendirebilen çözümler ya da hizmetler sağlar. Aynı zamanda çevreye duyarlı çözümler üreten Kilsen, her zaman

sürdürülebilirlik anlayışıyla hareket eder. 

 

Kilsen Ürünleri Nelerdir?  

Kilsen’in faaliyet alanları kapsamında sağladığı ürün ve hizmetlerden başlıcaları şu şekilde sıralanabilir: 

  • Giriş bilgisi kontrolleri yapan yazılımlar ve aksesuarlar
  • Yangın cihazları, panelleri, yazılım ve aksesuarları
  • İzinsiz giriş durumunda kullanılmak üzere üretilen kontrol panelleri, okuyucu ve sensörler, manyetik kilitler, iletişim araçları, yazılım ve aksesuarlar
  • Kameralar, monitörler, kayıt cihazları, iletim ağı oluşturma
  • Entegre yazılım çözümleri
  • Piller, güç kaynakları ve kablolama 

 

Kilsen Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Kilsen, müşteri memnuniyetini ön planda tutar; sipariş, kurulum ve sonrasındaki süreçlerde de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren çözümler sunar. Yetkili merkezlerle iletişime geçerek ürünler ve garanti hizmetleriyle alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kilsen’ın müşteri servisleri ve teknik destek bölgeleri, ürünlerle alakalı yaşanabilecek sorun ya da arızalarda müşterilere destek olup montaj ve kurulum süreçlerinde de hizmet verirler.

 

Kilsen Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri  

Kilsen markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kilsen Fiyatları Nelerdir?  

Fiyat bilgisi için Netser Grup ile iletişime geçebilir, ya da Netser Grup’un web sitesinde yer alan bilgi formunu doldurarak fiyat ve diğer konularla alakalı sorularınıza geri dönüş alabilirsiniz.