Menü

Honeywell Pro-Watch

Honeywell Pro-Watch
Honeywell Pro-Watch

Honeywell Pro-Watch Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Honeywell Pro Watch, güvenlik yönetim platformudur. Büyük kurumsal firmaların, kritik altyapılarını emanet edebilecekleri endüstri ve denetim standartlarını sağlamaktadır. Global müşterileri arasında Forbes 500 firmalarının birçoğu yer almaktadır.  Farklı yetkinlikleri ve uluslararası firmaların lokasyon ve zaman bağımsız geçiş sistemlerindeki 7/24 çalışmasını ancak Honeywell gibi köklü bir kurumun Pro watch gibi etkili bir yazılımına emanet etmektedirler. Honeywell kartlı geçiş kontrol sistemlerinin merkezi ekipmanları PW-6000 serisi modüler donanım mimarisiyle ana yazılıma bağlanılır.

 

Honeywell Pro-Watch Kartlı Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

PW6000 serisi ürünler kontrol edilecek kapı, turnike veya bölgelerin olduğu yere konumlandırılır. PW6K kart okuyucu üniteleri ve kontrol modülleri belirli bir mimariye uygun olarak(metraj ve zone projelendirmesi önemlidir) saha montajları gerçekleştirilir. Sonrasında ise, yazılımın bu saha ürünleriyle uyumlu şekilde çalışması için devreye alınma işlemi gerçekleştirilir. Prowatch ‘ın en önemli özelliği server (sunucu) tabanlı bir kurulumla devreye alınmaktadır. Prowatch server tüm bu sürümleri destekler yapıda olmalıdır: Windows® Server 2012/2012R2, SQL Server 2012/ 2014/ 2016, Windows 7/8/8.1/ 10 (32-bit and 64-bit).

Farklı markalarla entegrasyonu için özel lisans seçenekleri sunumaktadır. Stentofon, Commend, Salto, Mercury, American Dynamics, Burle, Pelco, Vicon, Integral Technologies Digital Video Interface ve birçok kablosuz kart okuyucularla bağlantı lisansları vardır. Honeywell ‘in farklı interkom ve video izleme markalarıyla entegrasyonu sayesinde globalde birçok alanda kullanımına olanak sağlar.

 

Honeywell Pro-Watch Kartlı Geçiş Sistemi‘nin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Prowatch, Honeywell Software Development Kit (HSDK) ile yangın alarm ve hırsız alarm dışında aydınlatma, ısıtma, havalandırma ve klima gibi daha bir çok farklı sisteme bağlanabilir. Honeywell termostatların veya Centraline bina yönetim sisteminin de (Honeywell BMS) tek yazılımda buluşabildiği bir platformdur. Pro Watch ‘ın kurulumu Microsoft sanallaştırma (VMWare ve Microsoft Hyper-V) ile de yapılabilir. Elde edilen raporlar, XLS, CSV ve PDF formatlarında sistemden alınabilir. İş zekâsı uygulamaları için gereken veri madenciliğine uygun veritabanı yapısı bulunmaktadır.

Pro watch sisteminin kapsamında havalimanına özel etiketleme (airport badging) lisansı dahi bulunmaktadır. PWRDR32 gibi kart okuyucu lisans ilaveleriyle büyüyen yapılara anında adapte olabilir. Pro-Watch ‘ın saha elemanları ise PW6K denilen okuyucu ve kontrol ünitelerinden oluşmaktadır. Seri bağlantı (RS232 veya RS485), dial-up modem ve TCP/IP network bağlantısıyla eklenirler.

PW serisi altında bulunan PW-6000; 300.000 karta ve 50.000 işleme kadar desteklerken, PW-6101; 240.000 karta ve 50.000 işleme kadar desteklemektedir. Daha küçük kapasiteye sahip olan PW-3000 Akıllı Kontrol Cihazı ise, 7.800 kartlık bir kart database ve 5.000 işlemlik standart işlem arabelleğine sahiptir. Tüm bunlar ilave, Microsoft SQL ilave veri tabanı belleğiyle iyileştirilebilir.

 

Honeywell Pro-Watch Kartlı Geçiş Sistemi‘nin Kullanım Alanı Nedir?

Honeywell Pro watch geçiş sistemleri yazılımı ile İstanbul ‘daki bir kapının yetkilendirilmesi veya Ankara’daki bir turnikenin açılıp kapanması Amerika ‘daki merkezden veya Avrupa’daki operasyon biriminden yönetilebilir yapıdadır. Bu senaryo aslında mevcut yapıda kurulan bir küresel müşteride uygulanmaktadır.

Finansal kuruluşlar, global otel zincirleri, büyük holdingler, demir-çelik tesisleri, araç üreticileri, uluslararası kuruluşlar.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

Prowatch Lite, Prowatch Professional, Prowatch Corporate, Prowatch Enterprise

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım