Menü

Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı

Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı
Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı

Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı Nedir?

Honeywell ‘in en gelişmiş acil anons sistemi(PAVA) olan Variodyn D1 ‘in yönetimini sağlayan yazılımdır. Pammi ‘nin açılımı Acil Anons Sistemi İnsan Makine Arayüzü anlamında gelen Public Announcement Man Machine Interface ‘dir. Kullanıcı dostu ara yüzüyle büyük projelerin harita özelliği sayesinde Microsoft Windows altyapıya sahip Honeywell Client bilgisayarlarda kolayca kontrolünü sağlamaktadır. Variodyn D1 sisteminin özellikleri arasında bulunan Xcellent kalite, Xpert dizayn and Xtra avantajlarla en yakın rakiplerine üstünlük sağlamaktadır. Genel seslendirme ve acil anons sistemlerinin en yüksek teknolojiye sahip olarak yetkin mühendisler tarafından devreye alınması da kullanımı kadar önemlidir.

 

Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı Nasıl Çalışır?

Pammi acil anons sistem (PA&VA) yazılımı Variodyn D1 ‘e Ethernet üzerinden bağlanmaktadır. İlave bir ekipman veya genişletme kartı olmadan PC ‘de çalışmaya uygun olan Honeywell Pammi ‘ye, bina dizaynı harita olarak da yüklenebilir. Kurum ve işletme logoları, bölge bilgileri ve grafikleri yüklenerek kurumsal kimlik ile özelleşebilir.  Önceden kaydedilen mesajların okunması için Honeywell SCU (system communication unit) ihtiyacı bulunmaktadır. Ağ üzerinden de çalışan Honeywell D1 acil anons sitemi BS/EN standartlarına uyumluluğu giriş (input) ve çıkış (output) kontakların kolayca programlanmasıyla farklı talepleri karşılayabilmektedir. Input-outputlar mikrofon, arka fon müzik kaynağı veya okullarda teneffüs zili olarak programlanabilir.

 

 Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı ‘nın Teknik Özellikleri Nelerdir?

Gerçek zamanlı yönetim, ağ üzerinden kontrol, yüksek kaliteli ses seviyesi, GUI ve DVA (digital video announcement) desteği, otomatik ses şidderi ayarı(ALR), full duplex yapısı, loop desteği, yangın alarm paneliyle kolay entegrasyonu, EN54-16 sertifikasyonu, EN60849 ve UL60950 uyumluluğu sayesinde Honeywell acil anons sistemi Pammi yazılımı ön plana çıkar. Yazılımın ana lisansına ek olarak aşağıdaki 3 farklı desteğiyle 583651 kodlu PAMMI Plus PA server, 583652 kodlu PAMMI Plus Client ve 583653 kodlu PAMMI Plus server/client ile her işletme boyutuna uyum sağlayabilir. Variodyn D1 dijital ses sistemi merkezleri de, yazılımı değerlendirirken bilinmesi gereken ürünlerdendir: DOM(dijital çıkış modülü), Güç amfisi, UIM(evrensel arayüz modülü) ve DCS(dijital anons ünitesi).

 

Honeywell Pammi Acil Anons ve Genel Seslendirme Yazılımı‘nın Kullanım Alanı Nedir?

Acil anons sistemleri kullanım alanlarıyla parallelik gösteren Honeywell Pammi yazılımı daha çok orta ve büyük boyutlu işletmelerde kullanılmaktadır. Honeywell İstanbul referansları arasında da bulunan Küçükyalı Hilltown AVM ve Ataköy Towers kullanım alanlarına ideal örneklerdir. Genel seslendirme ve acil anons sistemlerinin aynı anda bulunduğu projelerden olan hastaneler, iş kuleleri, oteller, üniversiteler, endüstriyel tesisler, metrolar, tüneller, konferans ve sergi salonları Honeywell PAVA ‘nın kullanılacağı önemli yerlerdendir. Akıllı adresli ve genel analog seslendirme markalarından öte digital ses alarm ve ses kontrol yazılımı olarak tercih edilen acil anons sistemi yazılımının kullanımı daha yaygın olarak uygulanabilir.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım