Menü

Başarı Hikayeleri

Mersin Olimpiyat Stadı

A+ A-

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün girişimiyle, Limak Holding inşaat yatırım A.Ş. tarafından yapılan ve yapımı 2013 yılında tamamlanarak Akdeniz Oyunlarına aday olan Mersin Olimpiyat Stadı 2013 yılı Akdeniz Oyunları kapsamında buyuk bir törenle açılarakTürk sporcularının hizmetine girdi.

25.000 kişilik izleyici kapasitesiyle 17. Akdeniz Oyunları’nın açılışına ev sahipliği yapan stad, NETSER Grup'un sunduğu son teknoloji ürünü Esser by Honeywell yangın algılama ve Ericsson-LG haberleşme sistemleriyle Türk Sporu'nun hizmetine girdi.

ÇÖZÜM

 

25.000 izleyici kapasiteli stadyumda yanlış alarmlar sonucu izleyicileri paniğe sevketmeyecek ancak bir tehlike anında en hızlı ve doğru şekilde yangını algılayabilecek üstün teknoloji ürünü Esser by Honeywell yangın alarm sistemleri seçilmiştir.  Honeywell’in sunduğu esnek ürün dizaynı ve geniş ürün yelpazesi sayesinde ortam ihtiyaçlarına göre tasarlanan projede spor ve benzeri tesislerde ortaya çıkabilecek yangın ve terörizm gibi risk faktörleri göz önüne alınarak ürün seçimi yapılmıştır.

Netser Grup’un yangın alarm sistemlerini yaptığı projedeEsser by Honeywell ---- ürünleri kullanılmış, bu sayede yapı içerisinde esnek bir yönetim sağlanmıştır.