Menü

ZYXEL

Zyxel Markası Tarihçesi

Zyxel, bir ağ cihazları üreticisidir. Merkezi Hsinchu, Tayvan’da bulunan Zyxel, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'da şube ofislerini sürdürmektedir. 70'den fazla ülkede distribütör, dünya çapında 35 şubesi ve beş kıtada 150'den fazla ülkede pazarlanan ürünleri ile dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanı bulunmaktadır.

 

Zyxel Markası Başarıları

İnovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan Zyxel Communications Corp., yaklaşık 30 yıldır insanları internete bağlamaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan Zyxel, her zaman daha iyisi için çalışıyor. Zyxel 1992'de dünyada bir ilki gerçekleştirdi ve veri/faks/ses modemini birleştirmeyi başardı. Ağ teknolojisine uyum sağlama ve yenilik yapma becerisi telco / servis sağlayıcıları için bağlantıyı anlamada ön plana çıkarıyor. Yarının ağlarını inşa eden Zyxel, dünyanın potansiyelini açığa çıkarmaya ve modern işyerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. İnsanların iş, yaşam ve oyun ağlarında güçlendirmek için sürekli çalışıyor.

 

Zyxel Hangi Ülkenin Markası?

İnternet sağlayıcısı ZyXEL, Tayvan'ın Hsinchu bölgesinde kurulmuştur. ZyXEL’in alanı DSL ve diğer ağ aygıtlarıdır. Dünya çapında tanınan ZyXEL, oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika birçok temsilciliği bulunan Zyxel, 150’den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

 

Zyxel Faaliyet Alanları Nelerdir?

Şirket, çevirmeli modemleriyle ünlüdür. Şu anda, en popüler olanı ZyXEL'in DSL ekipmanı, özellikle ADSL modemleri ve İnternet merkezleridir. Profesyonel ekipmanların ayırt edici bir özelliği ZyXEL, günümüzün internet ev aletleri şirketinde başarıyla uygulanan özel bir ağ ölçeklenebilir gerçek zamanlı işletim sistemi ZyNOS (ZyXEL Ağ İşletim Sistemi) 'dır. ZyNOS sisteminin ilk sürümü, başarılı işletim sistemi Cisco IOS'a (Cisco Internetwork İşletim Sistemi) rakip olarak 1998 yılında piyasaya sürüldü.

Kendi tasarımının ağ işletim sistemine dayanan ZyNOS ile birlikte markalı özelleştirilmiş Linux tabanlı platformlar ZLD (ZyXEL Linux Dağıtım) ve NDMS (Ağ Cihazı Yönetim Sistemi) aktif gelişimi ile üretim ve satışında yeni teknolojilerin hızlı entegrasyonu neden olmuştur. Özel ihtiyaçları ve gereksinimleri için tasarlanmış özel cihazların üretimi de dahil olmak üzere telekom operatörleri ile yakın işbirliği kurulmaktadır.

 

Zyxel Ürünleri Nelerdir?

Zyxel çözümleri ve ürünleri tamamen özelleştirilebilir, birlikte çalışabilir ve uçtan uca çalışmak üzere tasarlanabilir. Zyxel , xDSL , FTTx veya mobil erişim çözümleri için, hızlı, zahmetsiz ve uygun maliyetli bir şekilde kullanılabilen “kullanıma hazır” çözümler oluşturmak için uzman çözümler sunmaktadır.

İş yerleri için WiFi

İster küçük, ister orta ölçekli işletmeler veya eğitim sektörü gibi ağır alanlar olun, işinizin büyüklüğü göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış ticari ağ çözümleri sunulmaktadır. Zyxel’in teknoloji uzmanlığı, anahtarlama, kablosuz ve güvenlikten oluşmaktadır. İhtiyacınız ne olursa olsun, işinizin daha akıllı, daha hızlı ve daha fazla yerde gönül rahatlığıyla çalışmasına ZyXEL yardımcı alacaktır.

Ev kullanımı için WiFi

Evinizin internete en iyi şekilde bağlanması için profesyonel çözümler sunan ZyXEL, hayattan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanıyor. İster evde müzik paylaşıyor, ister kanepede film akışı yapıyor, ister dünyanın diğer tarafında arkadaşlarınızla oyun oynuyor olun, tamamen bağlantılı bir yaşam sürmeniz için size ilham verecek çok çeşitli güvenli tak ve çalıştır çözümleri bulunmaktadır.

Zyxel switch

Zyxel switch çözümleri, telco sınıfı ekipmanlarda derin bilgi birikimi ile yüksek güvenilirlik ve performansa sahip birinci sınıf ekipmanlar sunar. Zyxel switch çözümleri, müşterilere en uygun çözümleri sunmak için misyon odaklı tasarıma ve eksiksiz bir ürün portföyüne sahiptir. Çözümler sadece SB ve KOBİ ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda farklı dikey pazarların gereksinimlerini de karşılar.

 

Zyxel Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yaklaşık 30 yıllık ağ uzmanlığı sayesinde, dünyanın potansiyelinin yavaş, güvensiz ve hatta var olmayan ağ erişiminin arkasında kaldığını görüyoruz. Bu nedenle Zyxel, teknolojinin kendisi yerine eksiksiz ürün portföyleri ve uçtan uca çözümler sunarak sorunların çözümünde ve kullanılmayan potansiyelin ortaya çıkmasında yardımcı olur. NETSER Grup, sizin için hayati öneme sahip olan ağınızın kurulumunu ve bakımlarını eksiksiz olarak yerine getirerek size alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Zyxel Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Zyxel, almaya karar verdiyseniz bunun için en iyi adres NETSER Grup’tur. Size Zyxel çözümlerini sunarken ihtiyacınız doğrultusunda en ideal ürüne ulaşmanıza yardımcı olur. Zyxel'in Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Zyxel markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Zyxel Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Zyxel için birçok ihtiyaca karşılık veren birçok farklı ürün bulunmaktadır. Sizin için en doğru olanı seçmek hayati önem taşımaktadır. NETSER Grup olarak ihtiyacınızın en doğru şekilde belirlenmesi ve en uygun seçeneklere ulaşmak için profesyonel destek vermektedir. NETSER Grup, imkanlarından yararlanmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. İlgili teknik birim sizin için en uygun şartlarla kısa sırada dönüş yapacaklardır.