Menü

ZKTECO

ZKTeco Markası Tarihçesi

Mart 1998'de kurulan ZKTeco, hibrit biyometrik doğrulama teknolojisinde dünya çapında lider bir kuruluştur.

 

ZKTeco Markası Başarıları

ZKTeco yıllardır geliştirme ve üretimde deneyimlidir ve yenilikler yapmaktadır. ZKTeco, hibrit biyometrik doğrulama teknolojisi alanında en çok patent ve fikri mülkiyet hakları tesciline sahiptir.

 

ZKTeco Hangi Ülkenin Markası?

ZKTeco, hibrit biyometrik doğrulama teknolojisinin gelişimini her zaman teşvik eder ve teknolojiyi akıllı ofis, akıllı finans, akıllı trafik, akıllı güvenlik vb. İçin uygular ve kapsamlı giriş yönetimi, araç giriş yönetimi ve nakliye denetimi çözümleri sunan ilk kuruluş olmuştur. Çin’de 45 merkezi bulunan ZKTeco’un dünya geneli de ayrıca 48 şubesi bulunmaktadır.

 

ZKTeco Faaliyet Alanları Nelerdir?

ZKTeco işi, zaman ve katılım, erişim kontrolü, ziyaretçi yönetimi, otopark yönetimi, asansör kontrolü, video gözetimi ve akıllı kilitler gibi çeşitli güvenlik ve zaman yönetimi ürün ve çözümlerini kapsar.

 

ZKTeco Ürünleri Nelerdir?

  • ZKBioSecurity Üretim Güvenlik Sistemi
  • Ziyaretçi Yönetimi

ZKBioSecurity Ziyaretçi Yönetim Çözümü, ziyaretçilere erişim kaydı, çıkış, fotoğraf çekme, ziyaretçi numarası sayma, ziyaret kaydı ve kayıt noktalarının karşılıklı bilgi paylaşımı vb. İşlevleri sunar.

  • Kapı Yönetimi

ZKBiobl Uygulaması. Apple ve Android telefonlarla uyumlu, mobil cihazlar için bir kapı kilidi yönetim uygulamasıdır. Ağırlıklı olarak cep telefonlarıyla kapı açma, mobil kullanıcı yönetimi ve kullanıcı bilgileri incelemesi vb. İçin kullanılır.

  • Otopark Yönetimi

Otomatik plaka tanımlaması, uygun kullanıcı deneyimi sağlayan, aracın park alanına hızlı erişimini sağlar.

  • Otel yönetimi
  • Maske ve Vücut Sıcaklığı Algılamalı Temassız Biyometrik Çözüm
  • Yüksek Kullanılabilirlik ve Güvenlik Çözümü

ZKBioHA, iş verilerinin profesyonel gerçek zamanlı senkronizasyonunu ve müşteri için iş sürekliliği korumasını önleyerek, yazılım / donanım tek hata noktasını çözer.

 

ZKTeco Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

ZKTeco her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalamaktadır. ZKTeco markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm desteği sağlamaktadır.

 

ZKTeco Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

ZKTeco Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. ZKTeco markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ZKTeco Fiyatları Nelerdir?

ZKTeco, birçok gelişmiş ürün sunmaktadır. Ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.