Menü

ZEBRA

Zebra Markası Tarihçesi

1969 yılında kurulan Zebra, çalışanlarınızı, varlıklarınızı ve verilerinizi akıllıca birbirine bağlamak için, yazılımlar, analizler ve çözümleri kullanılır. Zebra, onlarca yıllık sektör deneyimiyle, ön saflardaki kullanıcıları ve işyerlerini göz önünde bulundurarak tasarım yapıyor, hareket halindeki operasyonları optimize etmek ve iş açısından kritik kararlar almak için gereken en iyi eylem rehberliğini sağlamaktadır.

 

Zebra Markası Başarıları

Kuruluşun ucundaki öncü olarak Zebra Technologies, dünyanın en iyi şirketlerinin birçoğu da dahil olmak üzere binlerce müşteriye hizmet vermektedir. İşletmelerin varlıkları, verileri ve insanları akıllı bir şekilde birbirine bağlamasını sağlayan son teknolojiler oluşturuyor.

 

Zebra Hangi Ülkenin Markası?

ABD’de merkezi bulunan Zebra, barkod yazdırma, mobil bilgi işlem, veri yakalama, konumlandırma, veri platformları, yazılım, hizmetler, sarf malzemeleri.

 

Zebra Faaliyet Alanları Nelerdir?

Zebra, perakendecilik, sağlık hizmetleri, nakliye ve lojistik, üretim ve diğer sektörlerde ön saflarda yer alan kişilere bir performans avantajı elde etmeleri için bilgi verir.

 

Zebra Ürünleri Nelerdir?

Zebra, daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için tarayıcıları, mobil bilgisayarları, tabletleri ve yazıcıları tasarlar.

  • Mobil bilgisayarlar ve tabletler

Ergonomiden yazılıma ve ara katman yazılımına kadar her şey, iş noktasında üretkenliği hızlandırmak ve karar verme sürecini iyileştirmek için tasarlanmıştır.

  • Barkod tarayıcılar ve görüntüleyiciler

Zebra barkodun ötesine geçer ve yapılandırmadan dağıtmaya, yönetim ve sorun gidermeden kullanım ve içgörülere kadar benzersiz bir genel tarama deneyimi sunar.

  • Yazıcılar

Zebra, barkodlar veya RFID ile ilgili en gelişmiş çözümlere sahiptir. Bu yenilik mirası, türünün en iyisi masaüstü, endüstriyel, kart ve mobil yazıcılarla devam ediyor. Ve uzaktan yönetim, kolay entegrasyon ve en yüksek performans için yazılımlar barındırırlar.

 

Zebra Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Zebra ürünleriniz için en iyi servis ve bakım hizmetini sunmaktadır. İster yazılımsal ister fiziksel bir sorun olsun Zebra markası servis ve bakım hizmeti sunan NETSER Grup, her zaman müşterilerinin yanındadır. Böylece NETSER Grup farkıyla ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Zebra Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Zebra Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Zebra markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Zebra Fiyatları Nelerdir?

Zebra ürünleri ihtiyacınıza yönelik birden fazla seçenek sunmaktadır. Size en uygun seçeneği öğrenmek ve ürün ve fiyat bilgisi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.