Menü

YUASA

Yuasa Markası Tarihçesi

Yuasa Battery, 1979'dan beri ABD'de Powersport pilleri üretmektedir. Yuasa, motosikletler, ATV'ler (arazi araçları), UTV'ler, kar motosikletleri, kişisel deniz taşıtları ve scooter'lar için sağlam enerji kaynakları üretmektedir.

 

Yuasa Markası Başarıları

Yuasa, on yıllardır ABD'de ve dünya çapında en önde gelen Powersport akü markası olarak tanınmıştır. Her koşulda güvenilirlik ve gönül rahatlığı sağlayan Powersport akülerle dünyanın önde gelen tedarikçisi konumundadır.

 

Yuasa Hangi Ülkenin Markası?

Yuasa’nın merkezi Japonya’da bulunmaktadır.

 

Yuasa Faaliyet Alanları Nelerdir?

Yuasa, otomotiv, endüstriyel ve power sporları için piller üreten küresel kurşun-asit pil pazarında lider konumdadır.

 

Yuasa Ürünleri Nelerdir?

Powersport Pilleri, Powersport Pil Şarj Cihazları, Otomotiv Pilleri, Powersport Pilleri ve Powersport Pil Test Cihazları başlıca ürünleridir. Ayrıca NP ve NPX endüstriyel kullanım pilleri de bulunmaktadır.

NP ve NPX endüstriyel kullanım piller:

Yuasa marka NP ve NPX piller, yüzer veya döngüsel uygulamalarda mükemmel performans sağlar. Bu piller, hafif görev döngüsel uygulamalar, yangın ve güvenlik sistemleri, Acil aydınlatma, güneş ve rüzgar destek sistemleri, UPS sistemleri ve oyuncaklar için tasarlanmıştır.

NP ve NPX piller, ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir kapasite yelpazesinde 6 ve 12 voltluk modellerde mevcuttur. Tüm modeller üstün ömür sağlar ve aşağıdakiler kullanılarak üretilir:

  • Üstün yaşam için kurşun Kalsiyum Izgaralar.
  • Serbest asit içermeyen emilmiş Cam Mat yapı.
  • Gaz rekombinasyonunu teşvik etmek ve bakımı ortadan kaldırmak için tasarlanmış kapaklar.
  • Yüksek hızlı deşarj uygulamaları için tasarım.

NP ve NPX piller %100 geri dönüştürülebilir, dökülmez ve test edilmiştir ve mevzuat kriterlerini karşılamaktadır. Bu piller, pil terminallerinin kısa devrelere karşı korunmasını sağlar.

 

Yuasa Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yuasa markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, yaptığı işin önemini bilmekte ve işletmeniz için hayati öneme sahip olan bileşenlerin her zaman çalışabilir kalmasını sağlamak için çalışmaktadır. NETSER Grup, ihtiyacınız olan servis ve bakım hizmetini uzman ekipleri ile sağlamaktadır.

 

Yuasa Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yuasa Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Yuasa markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yuasa Fiyatları Nelerdir?

Yuasa ürünlerini kullanmaya karar verdiyseniz veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak hem ürün hem de fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.