Menü

YEALINK

Yealink Markası Tarihçesi

Yealink video konferans sistemleri ve sesli iletişim çözümleri sunan, küresel lider bir birleşik iletişim terminal çözüm sağlayıcısıdır. 2001 yılında kurulan Yealink, 140'dan fazla ülkedeki müşterilerinin iş verimliliğini ve rekabet avantajlarını artırır.

 

Yealink Markası Başarıları

140'tan fazla ülke ve bölgede en iyi sağlayıcılardan biri olan Yealink, SIP telefon gönderilerinde dünyanın en çok tercih edilen markasıdır.

 

Yealink Hangi Ülkenin Markası?

Dünyanın en büyük SIP telefon sağlayıcılarından olan Yealink’in merkezi Çin’de bulunmaktadır.

 

Yealink Faaliyet Alanları Nelerdir?

Yealink, öncelikli olarak video konferans sistemleri ve sesli iletişim çözümleri sunan, küresel lider bir birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısıdır.

 

Yealink Ürünleri Nelerdir?

Yealink’in Video Konferans Çözümleri, VoIP iletişim terminalleri, Skype Kurumsal uç noktaları, SIP telefonları, Masaüstü IP telefonları, DECT telefonu, Konferans Telefonu, Video Telefonları, Microsoft Teams Cihazları ve İş Kulaklıkları gibi ürünleri bulunmaktadır.

 

Yealink Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yealink markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, aldığınız ürünlerin ilk günkü gibi kalmasını sağlayarak işinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

 

Yealink Fiyatları Nelerdir?

Yealink, ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimlerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.