Menü

YAMAHA

Yamaha Markası Tarihçesi

1887 yılında Torakusu Yamaha tarafından kurulan Yamaha, piyano üreticisi olarak hayata başladı. Yamaha müzik aleti üreticisi olarak hala bilinen markalar arasındadır.

 

Yamaha Markası Başarıları

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Yamaha, dünyanın en büyük piyano üretim şirketidir. Birçok ses siteminde öncü olan Yamaha motor alanında da faaliyet göstermiş daha sonra ayrı bir marka olmuştur.

 

Yamaha Hangi Ülkenin Markası?

Japonya'da merkezi bulunan Yamaha, müzik enstrümanı üretimi, motor ve çeşitli araç üretimi (motosikletler ve deniz ürünleri) için üç fabrikaya sahiptir ve tüm fabrikaları Shizuoka Eyaletinde bulunmaktadır.

 

Yamaha Faaliyet Alanları Nelerdir?

Yamaha, dünyanın en büyük müzik enstrümanları üreticisi (piyanolar, "sessiz" piyanolar , davullar , gitarlar , pirinç enstrümanlar , nefesli çalgılar , kemanlar , viyolalar , celli ve vibrafonlar dahil ) ve lider bir yarı iletken , ses üreticisidir. Bilgisayarla ilgili görsel ürünler, spor malzemeleri, ev aletleri , özel metaller ve endüstriyel robotlar  üretmektedir.

 

Yamaha Ürünleri Nelerdir?

Yamaha ürünlerini birkaç bölümde sıralayabiliriz:

  • Müzik aletleri bölümü: Piyano üretimi; dijital müzik aletleri; üflemeli, yaylı ve vurmalı çalgılar; ve müzikle ilgili diğer aletler.
  • Ses ekipmanı bölümü: Ses ürünleri, profesyonel ses ekipmanı, bilgi ve telekomünikasyon ekipmanı ve bazı diğer ürünlerin üretimi.
  • Diğerleri segment: Elektronik cihazlar işi, otomobil iç ahşap bileşenleri, fabrika otomasyonu (FA) ekipmanı, golf ürünleri, rekreasyon ve diğer bazı iş kolları.

 

Yamaha Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yamaha markası için servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, gereken tüm hizmeti profesyonel olarak sunmaktadır. NETSER Grup servis ve bakım hizmetiyle ürünlerinizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

 

Yamaha Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yamaha Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Yamaha markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yamaha Fiyatları Nelerdir?

Yamaha ürünleri size en uygun çözümleri sunmaktadır. Eğer bir Yamaha ürününü kullanmayı düşündüyseniz NETSER Grup, gereken tüm desteği sağlamaktadır. Ürünler ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede ilgili birimimiz dönüş sağlayacaktır.