Menü

YALE

Yale Locks Markası Tarihçesi

Yale Locks, önemli olan şeyleri güvende tutmak için her gün milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Yale Locks, evleri, aileleri ve eşyaları istenmeyen kişilerden uzak tutmak için 180 yıldır çalışmaktadır.

 

Yale Locks Markası Başarıları

Yale Locks, 1840’tan beri kilit sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Yale Locks, yılların verdiği tecrübeyle evleri, aileleri ve eşyaları korumaktadır.

 

Yale Locks Hangi Ülkenin Markası?

1840 yılında ABD’de küçük bir kilit mağazası olarak kurulan Yale Locks, o zamandan beri Amerika’da hizmet vermektedir.

 

Yale Locks Faaliyet Alanları Nelerdir?

Mekanik kilitlerle bilinen Yale Locks, milyonlarca evin güvenliğini sağlamaktadır. Kilitler hakkındaki geçmişini en son teknoloji ile birleştirerek akıllı kilitler, kameralar ve diğer güvenlik ürünleriyle entegre çözümler üretmektedir.

 

Yale Locks Ürünleri Nelerdir?

Yale Assure Kilidi, Yale Linus Akıllı Kilit, Yale Smart Lock Pro,Yale Akıllı Dolap Kilidi, Yale Akıllı Kasa, Yale Akıllı Teslimat Kutusu gibi ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yale Locks Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yale Locks markası servis ve bakım hizmetleri için NETSER Grup’a güvenebilirsiniz. NETSER Grup, Yale Locks ürünlerini güvenli ve ilk günkü gibi kullanmanız için gereken tüm hizmeti sunmaktadır.

 

Yale Locks Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yale Locks Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Yale Locks markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yale Locks Fiyatları Nelerdir?

Yale Locks sizin için birden çok çözüm üreterek ihtiyaçlarınıza yönelik birçok alternatif sunmaktadır. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili personelimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.