Menü

XTRALIS

Xtralis Markası Tarihçesi

Xtralis markası, 1982 yılında piyasaya çıktı ve 1983 yılında Vision Fire & Security Pty Ltd adı altında kuruldu. Merkezi Dublin, İrlanda’da bulunmaktadır. Xtralis, genişlemesine iki şirket satın alarak devam etti: ASIM Technologies Ltd (2007) ve VSK Group (2007). 2011 yılında Xtralis, HeiTel Digital Video GmbH şirketini de bünyesine kattı. Şirket bugün, 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve 500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

 

Xtralis Markası Başarıları

Xtralis, 1 Nisan 2016, Honeywell ile 480 milyon dolarlık yatırım karşılığında birleşti. Honeywell bünyesine katılan  Xtralis, duman algılama, gelişmiş çevre güvenlik teknolojileri ve video analiz yazılımını global sağlayıcıya devretti.

Xtralis hava emişli duman algılama çözümleri, dünya çapında birçok Fortune 500 şirketini, ikonik alanı ve kritik altyapıları, müdahale süresini hızlandırmak ve tesis hasarlarını ve potansiyel yaralanmaları en aza indirmek için çok erken uyarı ve doğrulama sağlamak amacıyla korur.

 

Xtralis Hangi Ülkenin Markası?

Şirketin merkezi Dublin, İrlanda'da olup Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya Pasifik ve Amerika'da yaklaşık 500 çalışanıyla 30 yılı aşkın yangın ve güvenlik deneyimine sahiptir. Şirketin Yangın ve Çevre bölümünün merkezi Melbourne'da bulunurken ve Güvenlik Uygulamaları bölümünün merkezi Brüksel’dedir.

 

Xtralis Faaliyet Alanları Nelerdir?

Xtralis, yaşam güvenliği, kritik altyapı veya iş sürekliliği tehlikeye girmeden önce tehditleri tespit etmeye yardımcı olan güçlü, erken uyarı yangın algılama ve güvenlik çözümleri sunan lider bir tedarikçidir. Xtralis, dünyanın 40 ülkesinde 10.000'den fazla müşteri için çok erken uyarı algılama sistemleri sunmaktadır. Çözümler arasında Xtralis VESDA, Çok Erken Uyarı Yangın Algılama ve Kontrol, Xtralis ICAM, Esnek Yangın ve Çevre Çözümleri, Xtralis ADPRO, Algılama ve Analitik Güvenlik Ürünleri, Xtralis ASIM, Trafik Yönetim ve Kontrol ve Xtralis Güvenlik Çözümleri IP Güvenlik Portföyü bulunur.

Brüksel'deki Avrupa Parlamentosu'ndan ve Volkswagen ve Renault fabrikalarına kadar, Xtralis duman dedektörleri ve güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Xtralis sistemlerini kullanan diğer büyük kurumlar: NASA , Kubbet-üs Sahra , Clinton Başkanlık Merkezi , Hearst Kalesi , Heathrow havaalanı ve Eurostar demiryolu sistemi.

 

Xtralis Ürünleri Nelerdir?

Xtralis, VESDA ve ICAM markalı duman dedektörleri (ASD) üretmektedir . Ayrıca ASD boru ağına bağlanarak ve ASD'nin dedektöre çektiği havayı örnekleyerek gazları tespit eden VESDA ve ICAM duman dedektörleri için bir bağlantı modülü olan ECO'yu üretiyorlar. Alarmlar, yarı iletken temiz odalar, veri merkezleri, depolar, üretim tesisleri ve madencilik tesisleri gibi çeşitli ortamlarda (hem temiz hem de çok kirli veya tehlikeli ortamlar) çalışmak üzere tasarlanmıştır. 2011 yılında Xtralis, kızılötesi ve ultraviyole dalga boylarını algılamak ve dumanı tespit etmek için optik dedektör kullanan OSID adı verilen ASD olmayan bir sistem üretmeye başladı. Sistem, Frost & Sullivan tarafından Kuzey Amerika Yangın ve Can Güvenliği Yeni Ürün Yenilik Ödülü'nü aldı. Xtralis duman algılama sistemleri, Fortune 500 şirketlerinin üçte biri tarafından kullanılmaktadır.

ADPRO, Xtralis'in video ve ses kaydı, iletimi ve video içeriği analitiği içeren ana güvenlik ürünleri serisidir; giriş kontrolu; saldırı tespit sistemleri ve dış mekan koruması ve 150 metreye kadar uzaklıktaki kişilerin algılanması için tasarlanmış Pasif Kızılötesi sensördür. ADPRO teknolojisi, yanlış alarmların sıklığını azaltmak için tehdit edici olmayan faktörleri gösteren algoritmalar kullanır.

 

Xtralis Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yangın sistemlerine can emanet edildiği düşünülürse sitemin bakım ve onarımı hayati önem taşımaktadır. Bu sebeple sisteminizin çalışıp çalışmadığı düzenli olarak kontrol edilerek gerekli onarım ve bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. NETSER Grup, teknik ekibiyle her zaman yanınızda ve sorunların çözümü için tüm donanıma sahip bir şekilde beklemektedir.

 

Xtralis Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yangın söz konusu olduğunda yaşam tehlikesi belirir. Bu sebeple yangın algılama sistemleri son derece önemlidir. Xtralis, bu sistemler için biçilmiş kaftan olabilir ancak sistemin doğru kurulması teknik bir firma ile mümkündür. NETSER Grup olarak ihtiyacınız olan tüm teknik desteği profesyonelce sağlamaktayız.  Xtralis markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Xtralis Fiyatları Nelerdir?

Yangın sistemleri çok farklı özelliklere ve donanımlara sahiptir. Eğer, işinizle alakalı en uygun çözümü en uygun fiyata bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak notunuzu bize iletebilirsiniz. Teknik arkadaşlar size en uygun çözüm ve fiyatlandırma ile kısa sürede dönüş yapacaklardır.