Menü

VIRDI

Virdi Markası Tarihçesi

Virdi Markası, 2000’li yıllarda piyasaya girdi ve parmak izi tanıma ürünlerinde dünyada popüler bir hale geldi.

 

Virdi Markası Başarıları

Virdi Markası, biyometrik erişim kontrol sistemleri dahil olmak üzere kullanıcı dostu güvenlik ürünleri için kriterler belirlemiştir.  Virdi Markası, zaman ve katılım çözümleri, parmak izi tarayıcıları ve modülleri dünya çapında 120'den fazla ülkeye ihraç ediyor ve kullanıcı rahatlığı için sürekli olarak yeni biyometrik çözümler geliştirmektedir.

 

Virdi Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Güney Kore’de olan Virdi Markası, parmak izi tanımadan gelişen temel teknolojileri ile tam bir biyometrik çözüm sağlayıcısıdır.

 

Virdi Faaliyet Alanları Nelerdir?

Patentli ve tekno yenilikçi Biyometrik Erişim Kontrolü, Tanımlama ürünleri ve çözümleri sunan Global liderlerden biri olarak Virdi Markası, yüz ve parmak izi tanıma ürünlerinde faaliyet göstermektedir.

 

Virdi Ürünleri Nelerdir?

Virdi Ürünleri arasında, UBio-X Pro, UBio-X Pro Lite, UBio-X Pro2 (Walk through Face reader), Termal Kameralı UBio-X Pro2 (Vücut Sıcaklığı için Entegre Çözüm) gibi İleri Teknoloji Temassız Biyometrik Çözümleri bulunmaktadır.

 

Virdi Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

NETSER Grup, Virdi markası ürünleri için servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır. NETSER Grup tarafından sunulan servis ve bakım hizmetleri ile ürünlerinizi ilk günkü gibi uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Virdi Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Virdi Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Virdi markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Virdi Markası Fiyatları Nelerdir?

Virdi markası ürünleri çok çeşitli ihtiyaçlara cevap olabilecek genişlikte bir yelpazeye sahiptir. Virdi Markası hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir fiyatları öğrenmek için aşağıdaki fiyet teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.