Menü

VIMPEX

Vimpex Markası Tarihçesi

25 yıldır, güvenilir, hayat kurtaran yangın tahliye, alarm ve sinyal verme ürünlerimiz etrafında, tümü uygun fiyatlarla hizmet mükemmelliği için bir itibar oluşturuyoruz.

 

Vimpex Markası Başarıları

Vimpex Markası, yüksek kaliteli yangın tahliye ve alarm sistemi ürünlerinde Avrupa'nın önde gelen bağımsız üreticisidir.

 

Vimpex Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi İngiltere’de bulunan Vimpex, acil servis ve teknik kurtarma ekipmanı tedarikinde uzmandır.

 

Vimpex Faaliyet Alanları Nelerdir?

Vimpex, yangın ve kurtarma, polis, askeri ve ilgili pazarlara kişisel koruyucu ekipman ve güvenlik ekipmanı, teknik kurtarma ürünleri ve aydınlatma konusunda önde gelen tedarikçidir.

 

Vimpex Ürünleri Nelerdir?

Tahliye ve Alarm Ürünleri, Koruyucu ve Vandalizme Önleyici Cihazlar, Su Kaçak Tespiti, Tehlikeli Alan Ekipmanları, Isı Algılama, Kapı Tutucular, Algılama ve Çağrı Noktaları, Elektrikli El Aletleri, Zorla Giriş Aletleri, Acil Müdahale Aydınlatması, Acil Servis Ayakkabısı, Acil Servis KKD, Hasar Kontrol Sistemleri, Endüstriyel Bükme Takımları ve Endüstriyel Kesici Takımlar, Vimpex ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Vimpex Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Vimpex ürünlerinin ilk günkü gibi kalması için servis ve bakım hizmetleri son derece önemlidir. NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm servis ve bakımı uzman ellerle sağlar.

 

Vimpex Markası Türkiye Bayileri

Netser, Vimpex bayisidir. Vimpex markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Vimpex Markası Fiyatları Nelerdir?

Vimpex ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.