Menü

VIEWSONIC

Viewsonic Markası Tarihçesi

ViewSonic, bağlantılı ve sürekli ulaşan bir dijital gelecek inşa etmek için görsel teknoloji yeniliklerinde öncü olmaya devam ediyor.

 

Viewsonic Markası Başarıları

ViewSonic, bağlantılı ve sürekli ulaşan bir dijital gelecek inşa etmek için görsel teknoloji yeniliklerinde öncü olmaktadır.

 

Viewsonic Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Brea, California'da bulunan ABD’li ViewSonic Corporation, bilgi işlem, elektronik ve iletişim çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısıdır.

 

Viewsonic Faaliyet Alanları Nelerdir?

1987'de kurulan ViewSonic'in misyonu, LED monitörler, projektörler, ticari ekranlar ve bulut bilişim çözümleri dahil olmak üzere ekran merkezli ürün tekliflerine odaklanmaya devam ederken, tercih edilen küresel görsel çözümler markası olmaktır.

 

Viewsonic Ürünleri Nelerdir?

Bilgisayar monitörleri, ticari / dijital tabela ekranları, projektörler, bulut bilişim çözümleri ve eğitim çözümleri dahil olmak üzere gelişmiş görüntüleme teknolojileri.

 

Viewsonic Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Viewsonic markası servis ve bakım işlemleri için NETSER Grup’a güvenebilirsiniz. NETSER Grup, ürünlerinizin ilk günkü gibi faaliyetlerine devam etmesi için gereken tüm servis ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Viewsonic markası ürünlerinin servis ve bakımı için bize güvenebilirsiniz.

 

Viewsonic Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Viewsonic Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Viewsonic markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Viewsonic Fiyatları Nelerdir?

Viewsonic, ihtiyacınız için oluşturulmuş son teknoloji ürünlerdir. Viewsonic, ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve fiyatlar hakkında bilgilendirilmek istiyorsanız aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede teknik ekibimiz size dönüş sağlayacaktır.