Menü

VESTEL

Vestel Markası Tarihçesi

1984 yılında kurulan Vestel, elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış 18 firmadan oluşan ev ve profesyonel beyaz eşya üretim şirketidir.

 

Vestel Markası Başarıları

Vestel, bağlı ortaklıkları ile birlikte TV başta olmak üzere Avrupa tüketici elektroniği ve ev aletleri pazarında önemli bir paya sahiptir. Vestel, 2006 yılı itibarıyla 8 milyondan fazla satılan TV ile Avrupa'nın en büyük TV üreticisi konumundadır ve Avrupa pazarının dörtte birini oluşturmaktadır. Vestel'in İskandinav ülkelerinde satılan beyaz eşyalarda kullanılan Vestfrost markası da bulunmaktadır. Vestel, 2014 yılında akıllı tablet ve telefon pazarına girmiştir.

 

Vestel Hangi Ülkenin Markası?

Vestel'in genel merkezi ve üretim fabrikası Türkiye Manisa'da bulunurken, şirketin ana holdingi İstanbul merkezli Zorlu Holding'dir.

 

Vestel Faaliyet Alanları Nelerdir?

Tüketici Elektroniği, Ev Aletleri ve Bilgi Teknolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

Vestel Ürünleri Nelerdir?

Televizyonlar, Büyük Ev Aletleri, Dijital Tabela Ekranları, Akıllı Telefonlar ve Tabletler.

 

Vestel Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Vestel markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, tablet ürünlerinde gereken tüm desteği sağlamaktadır. Ayrıca, işlerinizin devamı için gereken tüm kurulum ve eğitim NETSER Grup tarafından verilmektedir.

 

Vestel Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Vestel Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Vestel markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Vestel Fiyatları Nelerdir?

Vestel ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayarak daha fazla bilgi vereceklerdir.