Menü

UTC

UTC Edwards Markası Tarihçesi

UTC Edwards, dünya çapında havacılık ve bina sistemleri endüstrilerinin lider sağlayıcılarından biri olan United Technologies Corp.'un bir birimi olan UTC Climate, Controls & Security'nin bir parçasıdır. 140 yıllık bir geçmişe sahip olan UTC Edwards Markası, alarm ve algılama teknolojisine önde gelen bir şirkettir.

 

UTC Edwards Markası Başarıları

Yangın alarmı, toplu bildirim ve tehlike uyarısı alanlarında dünyanın önde gelen üreticilerinden olan UTC Edwards, sahaya özgü zorlukların üstesinden gelmek ve her projeyi başarılı kılmak amacıyla yenilikçi yollar bulmaktadır. Edwards'ın çözümleri modüler, ölçeklenebilir ve yangın algılamadan endüstriyel sinyalizasyona ve toplu bildirime kadar çeşitli uygulamaların ihtiyaçlarını karşılar.

 

UTC Edwards Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Bradenton Florida bulunan UTC Edwards bir Amerikan şirketidir.

 

UTC Edwards Faaliyet Alanları Nelerdir?

Edwards çözümleri, ölçeklenebilirdir ve yangın algılamadan endüstriyel alarm ve toplu uyarıya kadar çeşitli uygulamaların ihtiyaçlarını karşılar.

 

UTC Edwards Ürünleri Nelerdir?

UTC Edwards, 1872'den beri yangın algılama ürünlerine ilişkin zengin ürün literatürü sunmaktadır. UTC Edwards, güçlü can güvenliği sistemleri, yenilikçi sinyaller ve dedektörler ve olay yönetimini ve kitleyi birleştiren entegre çözümler sunmaktadır.

 

UTC Edwards Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

UTC Edwards, ürün ve hizmetlerin her zaman arkasındadır. UTC Edwards markası servis ve bakım için yetkili olan NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm yardımı profesyonel olarak sunmaktadır.

 

UTC Edwards Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

UTC Edwards Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. UTC Edwards markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

UTC Edwards Fiyatları Nelerdir?

UTC Edwards ürünleri ihtiyacınıza göre çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.