Menü

UBIQUITI NETWORKS

Ubiquiti Markası Tarihçesi

Ubiquiti Networks, 2005 yılında kurulmuş bir Amerikan teknoloji şirketidir. Merkezi New York, NY'de bulunan Ubiquiti, öncelikli olarak yetersiz hizmet ve gelişmekte olan pazarlara odaklanarak kurumsal ve kablosuz geniş bant sağlayıcıları için kablosuz veri iletişim ürünleri üretmektedir.

 

Ubiquiti Markası Başarıları

Şirketin Xtreme Range (XR) kartları, 2,4 GHz ve 5,8 GHz bantlarındaki tıkanıklığın etkisini azaltan standart olmayan IEEE 802.11 bantlarında bir dünya rekoru kırdı. Şirket ekibi, çanak anten kullanarak 4 ile 5 Mbit/s arasındaki veri hızlarında 304 km'lik bir hızda bağlantı kurmayı başardı.

 

Ubiquiti Hangi Ülkenin Markası?

Bilgisayar ağı cihazları alanlarında faaliyet gösteren şirketin merkezi Amerika Birleşik Devletleri’dir.

 

Ubiquiti Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ubiquiti, birden çok marka adı altında kablolu ve kablosuz ağ ürünleri satmaktadır. Şirket ayrıca şebekeye bağlı güneş enerjisi kitleri ile AmpliFi adı verilen, tüketici düzeyinde bir ürün olarak ev odaklı kablosuz ağ yönlendiricisi ve erişim noktası kombinasyonu da üretmektedir.

 

Ubiquiti Ürünleri Nelerdir?

UniFi by Ubiquiti, kurumsal kullanıcılara yönelik entegre bir ağ, gözetim, VoIP ve erişim kontrol cihazı ekosistemidir. UniFi Network cihazları, UniFi Network Controller tarafından yönetilir ve şunları içerir:

  • UniFi Dream Machine serisi, hepsi bir arada ağ yönetim cihazları sunar.
  • UniFi Anahtarlama, çok çeşitli bir anahtar hattıdır.
  • UniFi Erişim Noktaları, yüksek performanslı Wi-Fi sağlar.
  • UniFi Güvenlik Ağ Geçitleri, ağınız için güvenlik özellikleri sağlar.
  • UniFi Bulut Anahtarları, UniFi Ağ Denetleyicisini barındıran cihazlardır.

 

Ubiquiti Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ubiquiti ürünleri çözüm odaklı ve son derece kullanışlıdır. Ancak kurulum ve sonrası ürünlerin ilk günkü gibi kullanımı için servis ve bakım çok önemlidir. NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm desteği uzman kadrosuyla sağlamaktadır.

 

Ubiquiti Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ubiquiti Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Ubiquiti markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ubiquiti Fiyatları Nelerdir?

İhtiyacınıza yönelik en iyi Ubiquiti ürünlerini seçmek için alanında uzman olan ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Fiyat ve ürün bilgisi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. En ısa sürede dönüş sağlanacaktır.