Menü

TURKSAT

Türksat Markası Tarihçesi

Geçmişi 1968 yıllarına dayanan Türksat, o zamandan beri her türlü uydu iletişimini kurmak için altyapı hizmeti sağlamaktadır. Uydular üzerinden internet, veri, ses, TV ve radyo yayıncılığı hizmetleri veren Türksat, ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır.

 

Türksat Markası Başarıları

Turksat, Dünya yörüngesindeki gözlem uydularından ve radarlarından uzaktan algılama teknolojisi kullanılarak elde edilen bilgi ve görüntüleri işlemek ve pazarlamak için bir merkezdir. Turksat, devlet kurumlarının yanı sıra herhangi bir kişi ve bireyin imajı için gereklilikleri yerine getirmektedir.

Uluslararası uydu operatörü Digital Globe ile yapılan görüşmelerden sonra Türksat A.Ş. Türkiye'deki son kullanıcılar için dağıtım hakları edindi. İlgili anlaşma 11 Haziran 2007'de yürürlüğe girdi. Türksat, gözlem uyduları için bir veri işleme merkezi kurmuş ve gözlem uydularından gelen veri işlemeye dayalı olarak devlet kurumları ve özel sektör için projeler uygulamaya başlamıştır.

Coğrafi bilgi sistemleri ve uzaktan algılama olarak tanımlanan bir projeden alınan uydu görüntüleri, tarım, madencilik, ormancılık, ulaşım ve enerji gibi birçok endüstride kullanılabilir. Buna ek olarak, uydu verileri orman yangınlarının büyüklüğünü belirlemek, mayın bulmak, sel ve deprem gibi doğal afetlerden kaynaklanan hasarı değerlendirmek, kentsel imar planları hazırlamak ve lisanssız yapıları izlemek için kullanılabilir.

 

Türksat Hangi Ülkenin Markası?

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. (Türksat Şirketi), bir Türk markasıdır. Türkiye’nin tek uydu operatörü olan Türksat kablo TV ve internet hizmeti sunmaktadır.

 

Türksat Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Türksat uyduları ve diğer uydular üzerinden her türlü uydu iletişimini sağlayan dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Türksat, ses, veri, internet, TV ve radyo yayıncılığı hizmetleri sunarak, altyapısı bulunmayan bölgelerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına göre esnek çözümler sunabilmektedir. Türksat, mevcut kablo altyapısı ile dahili abonelerine kablo yayın hizmeti vermektedir. Ayrıca Türksat, e-Devlet Portalı'nı bilgi hizmetlerinin bir parçası olarak işletmekte ve kamu hizmetlerinin elektronik ortamda sunulmasına yönelik projeler gerçekleştirmektedir.

 

Türksat Markası Ürünleri Nelerdir?

  • Kablo

Kablolu televizyon, analog ve / veya dijital radyo, televizyon (TV) sinyallerinin ve çeşitli taşıyıcı ortamlardan gelen aboneler için verilerin, etkileşimli iletişim sağlamak için fiber optik ve / veya koaksiyel kablo ile birleştirildikten ve dijital paketler ve analog sinyaller şeklinde güçlendirildikten sonra iletilmesidir. ... Bant genişliği, çift yönlü özelliği ve yüksek kalitede ses ve görüntü iletimi sağlayan ve frekans kirliliğine maruz kalmayan kablo ağları sayesinde internet, veri ve etkileşim hizmetlerinin sağlanabileceği altyapıdır.

  • İnternet

Bu, herhangi bir İnternet sağlayıcısına veya telefon hattına gerek kalmadan abonenin bilgisayarına bağlı bir modem kullanarak kablolu televizyon ağı üzerinden abonelere geniş bant Internet erişimi sağlayan bir sistemdir. Uydunet, abonelere güvenilir, hızlı ve kaliteli internet erişimi sunmaktadır.

  • Telefon

Uydunet Telefon, İnternet altyapısı üzerinden sunulan bir telefon hizmetidir. İnternet üzerinden Uydunet telefon modemine sahip tüm Uydunet müşterileri tarafından kullanılabilecek Türksat Telefon hizmeti, uygun tarifeleri ve çeşitli kolaylık hizmetlerini içerecektir.

  • Televizyon

Tüm abonelere tek yönlü bir sinyal gönderme prensibine dayanan kablolu TV sistemi analog bir hizmettir, bu nedenle sağlanması engellenemez. Bu nedenle, her abone aynı zamanda kablolu televizyon hizmetinin bir abonesidir.

 

Türksat Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini müşteri odaklı çalışma kültürü çerçevesinde karşılamak, sürekli iyileştirmek ve Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini yerine getirerek çalışanların memnuniyetini sağlamak öncelikli hedeftir. Bilgi ve iletişim hizmetleri ve uydu teknolojileri alanında kendi bölgesinde lider ve dünyada önde gelen bir firma olan Türksat, müşterileri için oldukça geniş bir ağa sahiptir.

Müşteri odaklı çalışma kültürü çerçevesinde müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, sürekli iyileştirmek ve çalışan memnuniyetini sağlamak için NETSER Grup ile çalışmanız yeterlidir. NETSER Grup, servis ve bakım hizmetleri alanında bölgesinde lider bir firma olarak size en iyi hizmeti sunacaktır.

 

Türksat Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Bilgi ve iletişim hizmetleri günümüzde hayati önem taşımaktadır. Türksat hizmetleri kullanılmasına karar verilmesi durumunda NETSER Grup, Türkiye yetkili distribütörü olarak size alabileceğiniz en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Türksat markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Türksat Markası Fiyatları Nelerdir?

Türksat ürünleri kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak birçok çözüme sahiptir. Sizin için en iyisini bulmak teknik ekibimiz sayesinde artık çok kolay. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz. Teknik ekibimiz sizi en kısa sürede arayıp bilgilendirecektir.