Menü

TURKCELL SUPERONLINE

Turkcell Superonline Markası Tarihçesi

Turkcell Superonline bir Turkcell Grup şirketidir. Mayıs 2011 tarihine kurulan şirket, 2009 yılında Telcom ile birleşti ve Superonline olarak yoluna devam etti. Turkcell Superonline, ağ alt yapısına çok önem vermekte olup özellikle fiber optik altyapıya çok nem vermektedir. Turkcell Superonline, ülke genelinde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine ultra geniş geniş bant hizmetleri sunmaktadır.

 

Turkcell Superonline Markası Başarıları

Turkcell Superonline "1 Numaralı Alternatif Telekomünikasyon operatörü" ve "Son 3 yıldır en hızlı büyüyen BİT Şirketi" dir (Temmuz 2010'da yayınlanan en son ICT500 / Türkiye listesine göre).

 

Turkcell Superonline Hangi Ülkenin Markası?

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Turkcell’in iştiraki olan Turkcell Superonline, ayrıca bulut bilişim, noktadan noktaya devreler, sanal özel ağlar, veri merkezi, barındırma, güvenlik ve yedekleme hizmetleri gibi toptan ve kurumsal hizmetlerden oluşan eksiksiz bir portföy sunmaktadır. Şirket, konutlara 1.000 Mbps internet sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, komşu ülkelere 30.000 km'lik kendi fiber ağı ile ulaşarak "İpek Yolu'nu Fiber Yoluna Dönüştürme" vizyonunu gerçekleştiriyor.

 

Turkcell Superonline Faaliyet Alanları Nelerdir?

Turkcell Superonline, Turkcell'in% 100 iştiraki olarak faaliyet göstermektedir. Turkcell Superonline, kendi ülke çapındaki alternatif fiber ağı üzerinden "konut müşterilerine 1000 Mbps'ye kadar internet erişimi" ve "işletmelere 10+ Gbps internet erişimi" gibi ultra geniş bant hizmetleri sunan Türkiye'deki tek FTTH / B operatörüdür. Turkcell Superonline, ayrıca xDSL, veri merkezi ortak konumu, barındırma, güvenlik, sanal özel ağlar, P2P fiber erişimi, bulut, yedekleme hizmetleri sunmaktadır. Turkcell Superonline, tüm komşu ülkelere kendi uluslararası fiber erişimi ve küresel operatörlerle birçok çalışması bulunmaktadır. Turkcell Superonline, fiber yayma, FTTx, bit akımı erişim, yerel döngü ayrıştırma, MPLS ağı ve NGN yatırımlarına devam ediyor.

 

Turkcell Superonline Ürünleri Nelerdir?

·İletim Hizmetleri

Turkcell Superonline, fiber optik altyapısı üzerinde en son taşıma teknolojileriyle Ethernet Hizmetleri sunmaktadır. Mevcut servis portföyü, müşteri ihtiyaçlarına uygun çeşitli ara bağlantı senaryolarına bağlı olarak uçtan uca yönetilen ve tamamen korunan bağlantı çözümlerini de içerir.

·Yönetilen Ağ Hizmetleri

Turkcell Superonline Yönetilen Ağ Hizmetleri, ağ yönlendiricilerinin kurulumu, yapılandırılması, izlenmesi, yönetimi ve bakımı da dahil olmak üzere müşterilerin geniş alan ağ yönlendiricilerinin güvenli ve uzaktan ağ erişimi sağlayan isteğe bağlı güvenlik paketleriyle anahtar teslimi yönetimini sağlar.

·Ses Hizmetleri

Yüksek kaliteli Sabit ve Mobil operatörler, en iyi ses son kullanıcı deneyimini garanti etmek için güvenilir ve iyi bağlantılı bir transit taşıyıcıya ihtiyaç duyarlar ve bu ihtiyaç, güçlü ve güçlü bir deneyim oluşturmak için Turkcell Superonline'ın mobil müşteri memnuniyetine odaklanan yüksek kaliteli hizmet kombinasyonu tarafından karşılanmaktadır. Bu nedenle Turkcell Superonline Toptan ses portföyü her zaman en iyi kalitede ağ sunar.

 

Turkcell Superonline Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Turkcell Superonline Yönetilen Ağ Hizmetleri, ağ yönlendiricilerinin kurulumu, yapılandırılması, izlenmesi, yönetimi ve bakımı da dahil olmak üzere müşterilerin geniş alan ağ yönlendiricilerinin güvenli ve uzaktan ağ erişimi sağlayan isteğe bağlı güvenlik paketleriyle anahtar teslimi yönetimini sağlar. Turkcell Superonline ayrıca deneyimli proje yönetimi, danışmanlık ve teknik destek ekipleri ile özel tasarlanmış ağ yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Tüm ve daha fazlası olanaklara sahip olmak için NETSER Grup ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Turkcell Superonline Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Bir arıza meydana geldiğinde Turkcell Superonline hataları hızlı bir şekilde belirler. Seviye tabanlı destek ekipleri, yükseltme prosedürlerini uygular ve sorunları çözmek için temel nedeni bulur. Tüm bu aşamalar ustalık ve yetkinlik ister. Turkcell Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Turkcell Superonline markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Turkcell Superonline Fiyatları Nelerdir?

Turkcell Superonline, yüksek performansıyla tüm internet ağına kolayca ulaşmasını sağlamak için geniş maliyet etkin hizmet portföyünü sunmaktadır. NETSER Grup, ihtiyacınız olan hizmetin belirlenmesinde, ele alınmasında ve çözüm olarak sunulmasında profesyonel destek sağlamaktadır. Eğer, Turkcell Superonline çözümlerine en doğru ve en uygun bir şekilde ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede ilgili teknik birimimiz size dönüş sağlayacaktır.