Menü

TUNNELSOS

Tunnelsos Markası Tarihçesi

Tünellerde yol kenarı arızaları ve kazalar büyük tehlike kaynağıdır. Ayrıca, çevre yüksek düzeyde gürültü, toz ve neme aşırı derecede maruz kalmaktadır. Su sızıntısı ve sık kullanılan tünel yıkama ekipmanı, her şeyin suya dayanıklı olması gerektiği anlamına gelir. Kontrol Odası operatörünün tünel içindeki ve çevresindeki durumu verimli bir şekilde yönetebilmesi için ses, video, alarm izleme ve kontrol fonksiyonlarının entegrasyonu çok önemlidir. Tunnelsos Markası tüm bu önemli işlevleri yerine getirmektedir.

 

Tunnelsos Markası Başarıları

Sürücülerle iletişim, aydınlatma, havalandırma ve trafik ışıklarının kontrolü sağlayan Tunnelsos, günümüzde birçok tünelde kullanılmaktadır. Ayrıca Tunnelsos, tünel genel seslendirme (PA) hoparlörleri, sunarak tünel operatörlerinin en zorlu koşullarda bile net talimatlar verebilmelerini sağlar.

 

Tunnelsos Hangi Ülkenin Markası?

Tunnelsos bir Türk markasıdır.

 

Tunnelsos Faaliyet Alanları Nelerdir?

SOS telefon, havaalanı terminali, metro, hafif raylı sistem, otoyollar, turistik yerler, kır orman parkı, üst düzey konut villaları vb. gibi güvenlik izleme ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Tunnelsos Ürünleri Nelerdir?

Tunnelsos iletişim çözümü, tüneldeki tüm kritik görev iletişim ve acil durum telefon sinyalleri için tek bir iletişim merkezi görevi görerek, genel seslendirme, interkomlar, HF radyo yayınları ve mobil acil servis radyosu gibi tüm sesli ve sesli iletişim sinyallerini bir araya getiren ürünler sunmaktadır.

 

Tunnelsos Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tunnelsos markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ürünlerinizi arızasız bir şekilde kullanabilmeniz için gereken tüm desteği sağlamaktadır.

 

Tunnelsos Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Tunnelsos Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Tunnelsos markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tunnelsos Fiyatları Nelerdir?

Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurarak Tunnelsos ürünleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.