Menü

TTEC

T-tec Markası Tarihçesi

T-tec, 1995 yılında İstanbul'da kuruldu. Geniş yenilikçi ürün yelpazesinin yanı sıra tasarım ve işlevselliği bir araya getiren mobil aksesuarlar kategorisinde Türkiye'nin lider global markasıdır.

 

T-tec Markası Başarıları

T-tec, Ocak 2019 yılında Mobil Aksesuarlar kategorisinde Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen ve Tavsiye Edilen Markası seçildi.

 

T-tec Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan T-tec, 25’den fazla ülkede 20.000’den fazla satış noktasına sahiptir.

 

T-tec Faaliyet Alanları Nelerdir?

T-tec, önceliği mobil aksesuarlardır. T-tec, mobil telefonlar için birçok ürün sunmaktadır.

 

T-tec Ürünleri Nelerdir?

T-tec ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Taşınabilir Şarj Aletleri, Kablosuz Taşınabilir Şarj Aletleri, Bataryalar, Seyahat Şarj Aletleri, Araç İçi Şarj Aletleri, Şarj & Data Kabloları, Ekran Koruyucular, Koruma Kılıfları, Bluetooth Kulaklıklar, Bluetooth Hoparlörler, Kablolu Kulaklıklar, Araç İçi Telefon Tutucular, Ses Kabloları, Telefon Yüzükleri, Spor Kol Bantları, Spor Bel Çantaları.

 

T-tec Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

T-tec markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, teknik destek ve müşteri deneyimi için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. T-tec markası servis ve bakım hizmetleri için NETSER Grup deneyimine güvenebilirsiniz.

 

T-tec Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

T-tec Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. T-tec markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

T-tec Fiyatları Nelerdir?

T-tec ürünleri çok çeşitli olmakla beraber ihtiyacınıza yönelik birden fazla çözüm sunmaktadır. Sizin için en uygun çözümlere ulaşmak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.