Menü

TPLINK

TP-Link Markası Tarihçesi

TP-Link, geliştirdikleri bir ağ kartını üretmek ve pazarlamak için iki kardeş, Zhao Jianjun ve Zhao Jiaxing tarafından 1996 yılında kuruldu. Şirketin adı, elektromanyetik paraziti azaltan bir tür kablolama olan Alexander Graham Bell tarafından icat edilen " bükülmüş çift bağlantı" konseptine dayanıyor.

 

TP-Link Markası Başarıları

TP-Link, orijinal tasarım üreticilerine dış kaynak kullanımının aksine ürünlerini kendi bünyesinde üreten birkaç büyük kablosuz ağ şirketinden biridir . Şirket, bileşenler ve tedarik zinciri üzerindeki bu kontrolün rekabette önemli bir fark oluşturduğunu söylüyor.

 

TP-Link Hangi Ülkenin Markası?

1996 yılında kurulan ağ donanım şirketi olan TP-Link’in merkezi Çin’in Guangdong şehridir.

 

TP-Link Faaliyet Alanları Nelerdir?

TP-Link faaliyet alanı olarak, Ethernet hub’lar, Yönlendiriciler (Router), DSL / Kablo Ağ Geçitleri, Anahtarlar (switc), Kablosuz Erişim Noktaları, Depolama ve güvenlik IP kameralarıdır.

 

TP-Link Ürünleri Nelerdir?

TP-Link ürünleri, Yüksek Hızlı Kablo Modemleri, kablosuz yönlendiriciler, cep telefonları, ADSL, menzil genişleticiler, yönlendiriciler, anahtarlar, IP kameralar, elektrik hattı adaptörleri, baskı sunucuları, medya dönüştürücüler, kablosuz adaptörler, güç bankaları ve SMART ev teknolojisi cihazlarını içerir.

 

TP-Link Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

TP-Link markası servis ve bakım hizmetleri söz konusu olduğunda NETSER Grup, tüm desteği sağlamaktadır. Müşterileri için ürünlere satış öncesi ve sonrası gereken tüm desteği uzman ekibiyle sunmaktadır.

 

TP-Link Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

TP-Link, geleneksel perakendeciler, çevrimiçi perakendeciler, toptan dağıtımcılar, doğrudan pazar satıcıları, katma değerli satıcılar ve geniş bant hizmet sağlayıcıları dahil olmak üzere küresel olarak birden fazla satış kanalı aracılığıyla satış yapar. TP-Link Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. TP-Link markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

TP-Link Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, size özel tüm hizmetleri sunmak için çok çalışmaktadır. TP-Link ürünlerini kullanmaya karar verdiyseniz sizin için en uygun çözümleri teknik ekibimizle sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve size özel ürünler hakkında fiyat bilgisi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede sizi arayacağız.