Menü

TOSHIBA

Toshiba Markası Tarihçesi

140 yılı aşkın süredir Toshiba Group, yenilikçi teknolojileri uygulayarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyor. Toshiba, enerji, sosyal altyapı, elektronik cihazlar ve dijital çözümlere odaklanıyor, modern yaşam ve toplum için tüm temel alanları destekler.

 

Toshiba Markası Başarıları

Toshiba, klimalar, tüketici elektroniği (televizyonlar ve DVD ve Blu-ray oynatıcılar dahil), kontrol sistemleri (hava trafik kontrol sistemleri, demiryolu sistemleri, güvenlik sistemleri ve trafik dahil) dahil olmak üzere bir dizi ürün ve hizmete sahiptir.

 

Toshiba Hangi Ülkenin Markası?

Enerji, sosyal altyapı, elektronik cihazlar ve dijital çözümler sunan Toshiba’nın merkezi Minato-ku - Tokyo’da bulunuyor.

 

Toshiba Faaliyet Alanları Nelerdir?

Toshiba Group, enerji sistemleri ve çözümleri, altyapı sistemleri ve çözümleri, bina çözümleri, perakende ve baskı çözümleri, elektronik cihazlar ve depolama çözümleri, dijital çözümler ve pil sektöründe dünya çapında ürün ve hizmetler sunar.

 

Toshiba Ürünleri Nelerdir?

Otomotiv ve endüstriyel yarı iletkenler, veri merkezleri için büyük kapasiteli sabit disk sürücüleri, yarı iletken üretim ekipmanları, malzemeler ve cihazlar gibi istikrarlı büyüme beklediğimiz pazarlara odaklanarak işimizi genişletiyoruz. Yüksek katma değerli ürünler sunarak, çevresel yükleri azaltırken büyük verinin toplumdaki rolünü geliştirmeye yardımcı oluyor ve güvenli ve emniyetli bir toplumun gerçekleştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

 

Toshiba Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Toshiba markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, müşterilerine gereken tüm yardımı sağlamaktadır. Aldığınız ürünleri ilk günkü gibi kullanmak için gereken tüm bakım hizmetleri sağlanmaktadır.

 

Toshiba Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Toshiba Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Toshiba markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Toshiba Fiyatları Nelerdir?

Toshiba ürünleri ile alakalı daha fazla bilgi almak ve fiyatlar hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.