Menü

TOA

TOA Markası Tarihçesi

TOA, ticari ve profesyonel kullanım için ses ekipmanlarının yanı sıra güvenlik kameraları gibi video ekipmanlarının uzman bir üreticisidir. TOA, kurulduğu 1934 yılından bu yana hem Japonya'da hem de denizaşırı ülkelerde üsleri kapsayacak şekilde büyümüştür. Şirket şu anda dünya çapında 120'den fazla ülkeye ürün tedarik ediyor.

 

TOA Markası Başarıları

TOA, ses ve video alanında uzman bir üretici olarak yenilikçi ürünler ve çözümler sağlamıştır. Sistemleri okullar, konser salonları, alışveriş merkezleri, gökdelenler, havaalanları ve spor stadyumları gibi binlerce farklı yerde kullanılmaktadır. TOA sadece güvenlik ve gözetime hizmet etmek için değil, aynı zamanda konser ve müziğin mükemmel aktarımı için de ideal çözümdür.

 

TOA Hangi Ülkenin Markası?

TOA, 1934 yılında Japonya'nın Kobe şehrinde kurulmuş bir şirkettir. Yenilikçi çözümler ve ses sağlayanları merkeze alan ürünler sunuyor.

 

TOA Faaliyet Alanları Nelerdir?

 • Kamu ve yayın ekipmanlarının, iletişim ekipmanlarının ve diğer bilgi aktarım ekipmanlarının üretimi ve satışı
 • Görsel ve işitsel ekipman ile diğer elektrikli ve elektronik cihazların üretimi ve satışı
 • Ses ve video yazılımlarının planlanması, üretimi ve satışı
 • Çeşitli telekomünikasyon hizmetlerinin sağlayıcısı
 • Telekomünikasyon işi
 • Gösteri salonları ve stüdyolarda müzik etkinliklerinin planlanması ve yönetimi

 

TOA Ürünleri Nelerdir?

 • Genel Seslendirme / Sesli Tahliye Sistemleri

Profesyonel ses üretiminden karmaşık saha denetimine kadar TOA acil anons sistemleri yerleşik çok yönlülük ve güvenilirlik sunar. Çeşitli seriler son derece esnektir, genişletmesi kolaydır ve kalıcı izleme işlevlerine ek olarak olağanüstü ses kalitesi de sunar.

 • Ticari Ses Sistemleri

Müşterilere en üst düzeyde ses performansı ve gönül rahatlığı sağlamak için akustik, grafik ve ağ oluşturma gibi alanlarda teknolojik ses sistemleri sunulmaktadır.

 • Dahili hat sistemi

Bir interkom sisteminin kullanımı kolay olmalı ve aynı zamanda maksimum konuşma netliği sağlamalıdır. En yeni ağ ve arayüz teknolojisi, TOA interkom sisteminin esnek, merkezi olmayan bir şekilde uygulanmasını sağlar.

 • Profesyonel Ses

Zengin, iyi karıştırılmış bir ses, her konseri gerçek bir ses deneyimi haline getirir. Adından da anlaşılacağı gibi, TOA'nın ProSound serisi profesyoneller tarafından profesyoneller için üretilmiştir.

 • Kablosuz Sistem

Mikrofonlar, kulaklıklar, radyo alıcıları veya cep vericileri olsun, TOA her şeyi tek bir kaynaktan sağlayarak, elinizdeki ana göreve konsantre olmanızı sağlar.

 • Konferans Sistemi

Parlamento tartışmaları, çok dilli toplantılar, hatasız şirket konferansları veya konferans görüşmeleri için TOA konferans sistemleri sunulmaktadır.

 

TOA Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

TOA tüm ürünlerin kullanımında tam güveni sunmaktadır. Ancak yine de herhangi bie sorun oluştuğunda TOA markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, her zaman yanınızdadır. Uzman ekibiyle gereken tüm teknik destek sağlanmaktadır.

 

TOA Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

TOA, insanların kendilerini daha mutlu hissedebilecekleri bir ürün yelpazesine sahiptir. TOA Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. TOA markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

TOA Fiyatları Nelerdir?

TOA, birçok ürüne sahipken, NETSER Grup, ihtiyacınız olan çözümleri size sorunsuz sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlayacağız.