Menü

TESAN

Tesan Markası Tarihçesi

Türkiye'nin ileri teknoloji ürünler üreten şirketlerinden biri olan Tesan, 1983 yılında kurulmuş ve o günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretmek adına kendini daima geliştirmiştir. Bilişim alanında faaliyet gösteren kurumların ürünlerini Türkiye'nin her köşesine büyük bir özveriyle ulaştıran Tesan, oluşturduğu müşteri kitlesiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Kurumun kendi markası olan TTEC, mobil aksesuar sektöründe lider konumda bulunmakta ve 25’ten fazla ülkede bu markanın üretmiş olduğu ürünler milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. 25'ten fazla ülkede 20 binden fazla satış noktası ile tüketicilere kolayca ulaşan Tesan, 4 binden fazla ürünüyle sektörü domine etmektedir.

 

Tesan Markası Başarıları

Tesan, gelişmiş dağıtım ağı sayesinde "Güvenlik Kamerası Donanımı" alanında 2 yıl üst üste Türkiye'nin Bir Numaralı Dağıtıcısı Ödülü’ne layık görülmüştür. Bağımsız araştırma şirketi Kantar TNS'nin yapmış olduğu araştırmalar sonucunda TTEC, mobil aksesuar ürünleriyle Türkiye'nin en çok tercih edilen markası olmuştur. Şirket ayrıca, 2018 yılında elde ettiği ciro ile Türkiye'nin "İlk 500 Bilişim Şirketi" listesinde yer almayı başarmıştır.

 

Tesan Hangi Ülkenin Markası?

Farklı birçok kategoride yer alan teknolojik ürünlerin distribütörlüğünü yapan Tesan, faaliyetlerine Türkiye'de başlamıştır. Bugün 300'den fazla çalışanı ile dünyanın birçok noktasına dağıtım yapmakta ve satış sonrası destek vermektedir.

 

Tesan Faaliyet Alanları Nelerdir?

Tesan birçok farklı iş kolunda çalışmalarını sürdürmekte ve yenilikçi vizyonuyla katma değere sahip ürünlerin hem satışını yapmakta hem de bu ürünler için müşterilerine satış sonrası destek sunmaktadır. Şirketin içinde yer aldığı bazı faaliyet alanları ise;

 • Güvenlik çözümleri
 • Hibrit-Biyometrik geçiş kontrol sistemleri
 • Ağ çözümleri
 • Endüstri 4.0 çözümleri
 • Veri depolama
 • Fiber optik sistemler
 • Video kayıt çözümleri
 • İç ve dış ortam kablosuz çözümler
 • Kesintisiz güç kaynağı çözümleri

şeklindedir.

 

Tesan Ürünleri Nelerdir?

Türkiye'nin alanında lider markalarının distribütörlüğünü yapan Tesan, müşterilerine sunduğu ürünlerle sonuç odaklı çözümler üretmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri belirleyen, satışını yapan ve tüm teknik destek sürecini yöneten Tesan'ın sunmuş olduğu ürünlerden bazıları ise;

 • Yangın ve gaz algılama sistemleri
 • Çağrı merkezi kulaklıkları
 • Ev ve ofis kameraları
 • Bakımsız kuru aküler
 • Mobil aksesuarlar
 • IP telefonlar

şeklindedir.

 

Tesan Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tesan markası, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve iş süreçlerine olumlu katkı sağlayacak aksiyonları hızlı bir şekilde alarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir. Sattığı her ürünün arkasında duran Tesan, her platformda daima ulaşılabilir bir şirket olmayı sağlamaktadır. Kurumun 7000'den fazla iş ortağı da bu süreçte aktif rol oynamakta ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması adına çaba göstermektedir. Bunun yanında Tesan, ürünlerinin bakım ve onarım işlemlerini de büyük bir titizlikle yapmaktadır.

 

Tesan Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Netser Grup çatısı altında bulunan Tesan markasının kendi ürettiği veya distribütörlüğünü üstlendiği ürünleri yetkili satış noktalarından kolayca satın alabilirsiniz. İş ortağı sayısını sürekli artıran ve dağıtım ağını her geçen gün büyüten Tesan, bu alanda Türkiye'nin en büyük şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Dünya üzerinde bulundurduğu satış noktalarıyla da pazar payını gün geçtikçe yükselten şirket, yer aldığı sektördeki liderlik konumunu korumayı amaçlamaktadır. Tesan markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tesan Fiyatları Nelerdir?

Tesan'ın uzman çalışanlarından en uygun olan ürününün özelliklerini öğrenip fiyat bilgisi almak isterseniz yetkililerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Farklı birçok kategoride binlerce ürünü bulunan Tesan, uygun fiyatlı çözümlerle müşterilerini daima memnun etmektedir. Sizler de hemen Tesan ile irtibata geçebilir, ihtiyacınız olan ürünleri belirleyerek hızlıca satın alabilirsiniz.