Menü

TENDA

Tenda Markası Tarihçesi

1999 yılında kurulan Tenda teknolojisi, ağ cihazları ve ekipmanlarının tanınmış lider tedarikçisidir. Tenda, insanların akıllı yaşamını gerçekleştirmek için yenilikçi, son teknoloji ürünler sunan kurulumu kolay ağ çözümleri sunmaktadır.

 

Tenda Markası Başarıları

Tenda, 2012 yılında Broadcom ile stratejik ortaklık kurdu ve Broadcom'un Çin'deki en önemli ortağı oldu. Tenda, tüm Tenda ürünlerine en iyi performansı getirmek için Apple cihazlarında kullanılan benzer Broadcom çipini kullanmaktadır.

 

Tenda Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan Tenda, Dünya çapında hizmet vermektedir. Tenda, Çin'de 10'dan fazla şubeye ve 50’den fazla ofise sahiptir. Tenda, 2007 yılından bu yana küresel marka olmak için yayılma stratejisi izlemektedir.

 

Tenda Faaliyet Alanları Nelerdir?

Çin'de ilk yerli yönlendirici ve kablosuz ağ cihazı üreticisi olan Tenda, Ar Ge, üretim ve satışı bir araya getirmektedir. Dünyada profesyonel bir yüksek teknoloji şirketi olmak amacıyla güvenilir bir ağ kurmak için en son teknolojiyi ve profesyonel hizmet sistemini sunar.

 

Tenda Ürünleri Nelerdir?

Tenda, birçok farklı ve benzersiz ürüne sahiptir. Başlıca ürünlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

Switch, ağ geçidi, iş ağı (business network), geniş bant CPE, ev ağları (home networks), IP kamera vb.

 

Tenda Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tenda, ürünlerinin kullanımı son derece kolaydır. Tenda markası servis ve bakım hizmeti veren NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm yardımı sunmaktadır. Mükemmel performans ve sabit sinyal ile Tenda ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmanız için gereken tüm hizmeti sunmaktayız.

 

Tenda Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Tenda Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Tenda markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Tenda Fiyatları Nelerdir?

İşiniz ve tercihinizle alakalı çözüm seçiminde Tenda size oldukça geniş bir alternatif sunmaktadır. Tenda ürünlerini ihtiyacınıza göre seçebilir ve özelleştirebilirsiniz. Size en uygun Tenda çözümlerini bulmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede ilgili teknik birim size dönüş sağlayacaktır.