Menü

TEKNIM

Teknim Markası Tarihçesi

Teknim markası, Türkiye’nin ilk hırsız alarm sistemleri yüzü olmuştur ve 2003 yılında kurulmuştur. Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Teknim, yangın alarm sistemleri alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Teknim Markası Başarıları

Teknim markası, uluslararası kalite standartlarına göre uygun üretim sağlayarak hem yurtiçi hem de yurtdışında çok fazla tercih edilmektedir.

 

Teknim Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan Teknim, uzun zamandır Türkiye’de elektronik güvenlik sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Teknim Faaliyet Alanları Nelerdir?

Teknim, Hırsız Alarm Sistemi ve Yangın Alarm Sistemi gibi elektronik güvenlik hizmeti sunarak, kamu kurumlarında, iş yerlerinde, hastanelerde ve kapalı alanlar gibi birçok yerde kullanılmaktadır.

 

Teknim Ürünleri Nelerdir?

  • Adresli Yangın Alarm Sistemleri

Adreslenebilir bir yangın alarm sistemi, merkezi bir kontrol paneline geri bağlanan bir dizi yangın dedektörü ve cihazından oluşur. Adreslenebilir sistemlerle, her cihazın bir adresi veya konumu vardır ve tetiklenen kesin dedektörün hızlı bir şekilde tanımlanmasını sağlar. Bu, adreslenebilir alarm sistemlerini büyük binalar, özellikle geniş bir alana yayılmış ticari binalar için ideal hale getirir.

  • Konvansiyonel Yangın Alarm Sitemleri

Bir geleneksel sistem paralel bağlı sensörler (cihazları başlatıcı) bağlanmış bir veya daha fazla başlatıcı devreler kullanır. Bu sensörler, herhangi bir sensör üzerindeki çevresel etki önceden belirlenmiş bir eşiği aştığında devre direncini azaltmak üzere tasarlanmıştır.

  • Hırsız Alarm Sistemleri

24 saat koruma sağlamak amacıyla güvenlik izleme hizmeti.

 

Teknim Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Teknim markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, sahip olduğunuz ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her an teknik destek sağlamaktadır. Ayrıca önemine göre bakım peridoları oluşturularak ürünlerinizin ilk günkü gibi kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Teknim Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Teknim Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Teknim markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknim Fiyatları Nelerdir?

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Daha fazla detay ve ayrıntı vermek için ilgili teknik birimimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.