Menü

TEGSOFT

Tegsoft Markası Tarihçesi

2008 yılında yazılım geliştirme alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip girişimciler tarafından kurulan Tegsoft, müşterilerine en iyi performansla hizmet ve ürünler sunmak için profesyonel yazılım uygulamaları geliştirmektedir. Tegsoft Yönetim ve Bilişim Hizmetleri olarak çağrı merkezi dikeyinde derin uzmanlığı bulunmaktadır.

 

Tegsoft Markası Başarıları

İletişim Merkezi, IP PBX, Konferans yöneticisi, SMS gönderen ve Dialer çözümleri gibi Tegsoft markalı tüm Telekomünikasyon ürünleri Tobe projesi üzerine inşa edilmiştir. Tobe, 2007'nin başında başlayan açık kaynaklı bir projedir. Başarılı bir kullanıcı arayüzü etkileşimi ile güçlü bir veritabanı çerçevesi olması hedeflenmiştir. Tobe, Oracle, MSSQL ve IBM DB2 desteği ile güçlü bir veritabanı çerçevesi oluşturuldu ve kullanıcı arayüzü katmanı eklendi.Tegosft sonraki dönemlerde çözümlerini IBM Bulut üzerine inşa ederek global ölçekte de hizmetlerini sunmaktadır.

 

Tegsoft Hangi Ülkenin Markası?

Tegsoft merkezi Türkiye’dir. Tegsoft, müşterilerine en iyi performansla hizmet ve ürünler sunan ve profesyonel yazılım uygulamaları geliştiren teknoloji şirketidir. İstanbul Kağıthane'de yer alan Papirus Plaza'daki ofisinden hem lokal hem hibrit çalışan ekiplerini yönetmektedir.

 

Tegsoft Faaliyet Alanları Nelerdir?

Tegsoft İletişim Merkezi ürünü, şirketin telekomünikasyon sektöründeki güçlü bilgi ve deneyimleri ile geliştirilmiştir. Tegsoft, başta Finans sektöründe olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok farklı şirket tarafından tercih edilmektedir. Bu yerli çağrı merkezi yazılımının en büyük avantajlarından biri de, proje bazlı yenilik ve güncelleme taleplerine hızlı ve yerinde destek verebilmesidir. Güçlü yazılım kadrosu sayesinde esnek ve müşteri odaklı taleplerinizi değerlendirebilmektedirler. 

 

Tegsoft Ürünleri Nelerdir?

Tegsoft bir çok markayla da entegre olarak müşteri memnuniyeti odaklı çağrı merkezi platformunu en üst seviyeye çıkarmıştır. Çağrı merkezi yazılımının fonksiyonu gereği bir çok farklı programla uyumlu şekilde çalışması çok kritiktir. Bu anlamda, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, SAP, intertech gibi önde gelen global programlarla entegre çalışması bu yazılımın en önemli avantajıdır. Tegsoft yazılım ürünleri şunlardır;

  • TegsoftCRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi için hafif bir yazılım)

Müşterilerin iletişim bilgileri detaylı bir şekilde kaydedilir. Bir sonraki aramada tüm bilgiler arama öncesi görüntülenebilir. Yapılan tüm görüşmeler kronolojik olarak sıralanır ve tüm geçmiş görünür. Ayrıca aranılan kişiye özel notlar eklendiği gibi aktiviteler içinde işaretlenebilir.

  • TegsoftHR (İnsan Kaynakları Yönetim Yazılımı)

Müşteri bazlı kuyruk yönetimi. Supervisor veya takım lideri yönetimi ve tanımlama. Tarih ve anlık raporlar yetki tabanlı. Raporlar ve çağrı detayları. Müşteri temsilerine ait rapor. Servis takibi ve kampanya raporları ile aktivite raporları

  • TegsoftPBX (IP PBX Yazılımı)

TegsoftPBX, müşteri bilgilerini ayrıntılı bir şekilde kaydedebilir, tek bir ekran üzerinden müşterilere ait geçmiş bilgiler de ek olmak üzere tüm notlara erişilebilir.

  • TegsoftCC (İletişim Merkezi Yazılımı)

TegsoftCC, geçmiş anlara yönelik detaylı ve düzenli raporları ile Çağrı Merkezi yönetimini oldukça kolaylaştırmaktadır. Birçok farklı seçenekleriyle Çağrı Merkezi verimliliğinizi kontrol etmenizi sağlayan TegsoftCC anlık ya da geçmişe yönelik raporlar elde etmenize olanak tanır. Raporları HTML veya Web tabanlı olarak görüntüleyebilir, ya da Excel - PDF olarak arşivlenebilir.

 

Tegsoft Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tegsoft, iletişimin kalbinde yer almaktadır ve bulunduğu yerin öneminin farkındadır. Tegsoft ürünleri yazılımsal olması sebebiyle herhangi bir zamanda oluşabilecek hatalara anında müdahale edilebilmektedir. Eğer sorunlar uzaktan erişim ile giderilmese donanımlı teknik ekipler tarafından kısa sürede müdahale edilecektir. Tabi bu ve daha fazla özellik NETSER Grup bünyesinde müşterilerine sunulmaktadır. Ürün alırken destek, yazılım ürünlerinde hayati önem taşır. NETSER Grup, sizlere en iyi hizmeti hem satış sürecinde hem de satış sonrasında sunmaktadır.

 

Tegsoft Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yukarıdaki bahsedilen sebepler nedeniyle ürün alırken marka ve özellikler dikkate alındığı gibi yetkili bayide son derece önemlidir. Türkiye’de en yetkin kurumların başında gelen ve uzun yıllardır hizmet veren NETSER Grup, Tegsoft ürünlerinde yetkili bayi olarak hizmet vermektedir. Tegsoft markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tegsoft Fiyatları Nelerdir?

Tegsoft ürünleri iletişim alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir. Bir soruna birden fazla çözüm sunabildiği gibi birden fazla ihtiyaca çok fazla seçenekle hizmet verebilmektedir. Bu sebeple size en uygun ürünün belirlenmesi son derece önemlidir. NETSER Grup, yetkin ekibiyle ihtiyacınız olan ürünün en iyi şekilde belirlenmesi için profesyonel destek vermektedir. Aşağıda bulunan fiyat teklif formunu doldurarak sizin için en uygun ve maliyetli çözümlere ulaşabilirsiniz. İlgili ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.