Menü

TECONNECTIVITY

TE Connectivity​ Markası Tarihçesi

Uçak ve Deniz Ürünleri (AMP) şirketi, uçaklarda ve gemilerde kullanılan hızlı ve sökülebilir kablo bağlantısı için lehimsiz elektrik bağlantıları üretmek amacıyla 1941 yılında kuruldu. Savaş zamanından sonra şirket, ekonomiye uyum sağlamak zorunda kaldı ve 1956'da ismini AMP Incorporated olarak değiştirdi. 1999 yılında Amerika merkezli elektronik konnektör üreticisi olan Tyco International AMP Incorporated'ı satın aldı.

10 Mart 2011 tarihinde, Tyco Electronics Ltd adını TE Connectivity Ltd olarak değiştirdi.

 

TE Connectivity Hangi Ülkenin Markası?

TE Connectivity İsviçre merkezli uluslararası bir teknoloji şirketidir. TE Connectivity, 8.000'den fazla mühendis dahil olmak üzere 80.000 çalışandan oluşan küresel bir iş gücüne sahiptir. Şirket yaklaşık 140 ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

 

TE ConnectivityFaaliyet Alanları Nelerdir?

TE Connectivity; otomotiv, endüstriyel ekipman, veri iletişim sistemleri, havacılık, savunma, tıp, petrol ve gaz, tüketici elektroniği ve enerji gibi çeşitli endüstrilerdeki zorlu ortamlar için bağlantı ve sensör ürünleri tasarlayan ve üreten bir teknoloji şirketidir.

 

TE Connectivity Ürünleri Nelerdir?

  • İletişim Çözümleri

TE Connectivity'nun İletişim Çözümleri bölümü, çamaşır makineleri, kurutucular, buzdolapları, klimalar, bulaşık makineleri, pişirme cihazları, su ısıtıcıları ve mikrodalga fırınlar dahil olmak üzere ev aletleri için elektronik bileşenler sunmaktadır.

  • Ulaşım Çözümleri

TE ürünleri otomotiv endüstrisi tarafından gövde ve şasi sistemleri, kullanım rahatlığı, sürücü bilgisi, bilgi-eğlence, minyatürleştirme, motor ve güç aktarma sistemi uygulamaları ile güvenlik ve güvenlik sistemleri için kullanılmaktadır. Hibrit ve elektronik hareketlilik araç içi teknolojileri, akü teknolojilerini ve şarjı içerir. Buna ek olarak, TE ürünleri inşaat ve tarım, otobüs ve diğer araçlar da dahil olmak üzere karayolu ve karayolu dışı araçlar ile eğlence amaçlı ulaşım için kullanılmaktadır.

TE, otomotiv, endüstriyel ekipman, ticari taşımacılık, tıbbi çözümler, havacılık ve savunma ve tüketici uygulamaları dahil olmak üzere birçok sektörde müşteriler tarafından kullanılan sensörler sunmaktadır.

  • Endüstriyel Çözümler

Ürünler; fabrika otomasyonu ve endüstriyel kontroller, robotik, insan makine arayüzü, endüstriyel iletişim ve güç dağıtımı gibi proses kontrol sistemlerinde tercih edilmektedir. TE’nin sunduğu akıllı bina ürünleri; HVAC, asansör / yürüyen merdiven, güvenlik ve aydınlatma alanlarında kullanılır. Demiryolu ürünleri yüksek hızlı trenlerde, metrolarda, hafif raylı araçlarda, lokomotiflerde ve sinyal anahtarlama ekipmanlarında değerlendirilmektedir. Ayrıca markanın ürünleri, güneş ve aydınlatma endüstrisi tarafından kullanılmaktadır.

TE ürünleri tıp endüstrisi tarafından görüntüleme, teşhis, tedavi, cerrahi, tüp ve minimal invaziv girişimsel uygulamalarda tercih edilmektedir.

 

TE Connectivity Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

TE Connectivity ürünleri için sunulan tüm servis ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgileri bize ulaşarak uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

TE Connectivity Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

TE Connectivity ürünlerini Türkiye’de Netser Grup aracılığıyla tedarik edebilirsiniz. TE Connectivity markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

TE Connectivity Fiyatları Ne Kadar?

TE Connectivity ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek ve teklif almak için bize aşağıdaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak sorularınızı yanıtlayacak ve teklif için yardımcı olacaktır.