Menü

TANSA

Tansa Markası Tarihçesi

1962 yılında kurulan Tansa Markası, güvenlik sistemleri ve makine imalatı üzerine faaliyet göstermektedir.

 

Tansa Markası Başarıları

Tansa Markası, yüksek kaliteli üretilen ürünleri sayesinde ünü yurtdışına taşmış ve uluslararası pazarda çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

 

Tansa Markası Hangi Ülkenin Markası?

Bir Türk markası olan Tansa’nın merkezi İstanbul-Pendik’te bulunmaktadır.

 

Tansa Markası Faaliyet Alanları Nelerdir?

Tansa, gelişen teknolojiye uyumlu olarak Turnike sistemleri geliştirmektedir ve güvenlik alanında faaliyet göstermektedir.

 

Tansa Markası Ürünleri Nelerdir?

  • Flap Kapı Bariyerleri

Flap Bariyerleri , güvenliği göz önünde bulunduran otomatik bir güvenlik kapısıdır. İstasyonlar, ofis girişleri ve havaalanları vb. İçin popüler.

  • Tripod Turnikeleri

Tripod Turnikeler, binalarda belirli alanlara sadece yetkili kullanıcıların erişmesine izin verilmesini sağlamak amacıyla güvenilir ve etkili bir çözüm sunar.

  • Salıncak Kapısı Bariyerleri

Tek veya çift yönlü giriş için Salıncak Bariyer ayrık boyutu. Yüksek hacimli yolcular için Swing Gate varyasyonu.

  • Boy Tipi Turnikeler

Tamamı Paslanmaz çelik konstrüksiyon Tam Yükseklik Turnikeler , bir dış mekan erişim alanı için mükemmeldir. Yüksek güvenlik kontrolüne sahip büyük ölçekli genel etkinlikler.

  • Kayar Bariyerler

Kayar Bariyerler , güvenlik göz önünde bulundurularak otomatik bir güvenlik kapısıdır. İstasyonlar, ofis girişleri ve havaalanları vb. İçin popüler.

  • Hız Kapıları

Hız Kapıları, güvenliği göz önünde bulunduran otomatik bir güvenlik kapısıdır. İstasyonlar, ofis girişleri ve havaalanları vb. İçin popüler.

 

Tansa Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tansa markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, müşterilerinin ihtiyacı olan tüm desteği  profesyonel olarak sağlamaktadır.

 

Tansa Markası Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Tansa markası Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Tansa markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tansa Markası Fiyatları Nelerdir?

Tansa Markası hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlar hakkında detayları öğrenmek için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili ekibimiz size en kısa sürede destek sağlayacaktır.