Menü

TAMRON

Tamron Markası Tarihçesi

Takeyuki Arai tarafından 1950'de kurulan Tamron, lens üretektedir. Tamron, günümüzün yüksek çözünürlüklü dijital SLR ve aynasız kameralarının en üst düzeyde performans göstermesini sağlayarak mükemmel bir değer birleşimi sunar.

 

Tamron Markası Başarıları

Tamron, kitlesel olarak üretilen hibrit Asferik elemanların çığır açan gelişimini ortaya çıkardı ve son derece popüler kompakt, geniş aralıklı zoom lenslere yol açtı. Gelişmiş optik mühendisliğe adanmış dinamik araştırma ve geliştirme, son 70 yılda ödüllü Tamron lenslerinin üretilmesine sebep oldu.

 

Tamron Hangi Ülkenin Markası?

Profesyonel ve hevesli fotoğrafçılar için ayırt edici özelliklere sahip yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı lensler sağlayan Tamron, Japonya’da merkezlidir.

 

Tamron Faaliyet Alanları Nelerdir?

Hassas optik üretiminde tanınmış bir lider olan Tamron, profesyonel fotoğrafçılar ve fotoğraf meraklıları için titizlikle tasarlanmış geniş bir değiştirilebilir lens yelpazesi sunar.

 

Tamron Ürünleri Nelerdir?

Kameralar için değiştirilebilir lensler pazarında Tamron, yüksek güçlü zoom lensler ve makro lenslerin lideri olarak bilinir. Tamron, görsel görüntülere ve orijinal teknolojilere benzersiz yollarla olan kapsamlı taahhüdüne dayanarak, sürekli olarak yenilikçi ürünler sunmaya devam eder.

Tamron, diğer uygulamaların yanı sıra gözetim kameralarının lens üniteleri ve araca monteli kameralar gibi yeni alanlarda da olağanüstü performansa sahip mükemmel kalitede ürünler geliştirmek ve sunmak için optiği merkezleyen üstün teknolojik yeteneklerinden yararlanmaktadır. Bu şekilde Tamron, çok çeşitli sektörlerde ilerlemeye katkıda bulunur.

 

Tamron Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Tamron, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli, yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş ürünler geliştirmeye olan sıkı bağlılığı ile küresel optik endüstrisindeki lider konumunu güvence altına almaktadır.  Tamron ürünleri, sorunsuz fotoğrafçılığı garanti altına almak için son derece modern fabrikalarda büyük bir özen ve hassasiyetle üretilmektedir. Merceğiniz yine de bir arıza geliştirirse, NETSER Grup Servis Departmanı size yardımcı olmaya hazırdır.

 

Tamron Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Tamron, müşterilerine gerçek bir katma değer sunan ve sürdürülebilir büyümeyle sonuçlanan yenilikçi ürünler geliştirmeyi hedefliyor. Bu sebeple dünyanın dört bir tarafında ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Tamron Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Tamron markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tamron Fiyatları Nelerdir?

NETSER Grup, üstün ürünleri doğru fiyata sunarak elde edilen yüksek müşteri memnuniyetine dayalı güçlü kurumsal büyümeyi sürdürmek için çalışmaktadır. Size en uygun ürün ve fiyatları öğrenmek için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağız.