Menü

TALENTUM

Talentum Sensor Markası Tarihçesi

Talentum, 1974 yılında Yangın Söndürme İşletmeleri olarak hayata başladı. Havacılık için yangın algılama konusunda sağlam bir iş ağı kurduktan sonra, ürün yelpazesini, pistonlu makineleri korumak için titreşim anahtarlarının tasarımını, üretimini ve tedarikini kapsayacak şekilde genişletti.

 

Talentum Sensor Markası Başarıları

Talentum Serisi alev dedektörü ürünleri, hızlı etkili ve doğru yangın tespitinin gerekli olduğu uygulamalar için idealdir. Talentum dedektörleri, toz, buhar ve duman gibi elementlerle alevleri tespit edebilir; ayrıca rüzgarın veya hava akımlarının etkilerine karşı bağışıktırlar. Talentum, nerede olursanız olun kontrol ve izleme sağlayan bulut tabanlı bir yangın alarm yönetim sistemidir. Bir yangın alarm kontrol paneline basit bir eklenti çözümü, bağlı yangın alarm sistem (ler) in devreye alma, servis, bakım, test, performans ve günlük kullanımını günlüğe kaydetmenizi, yönetmenizi ve yönetmenizi sağlar.

 

Talentum Sensor Hangi Ülkenin Markası?

Talentum, İngiltere merkezli küresel tasarım ve üretim şirtketidir ve yangın endüstrisine uzman tespit ürünleri ve yangın alarm yönetim sistemleri tedarik etmeye kendini adamıştır. Talentum, portföyünde endüstri lideri üç ürün markası, Talentum alev dedektörleri, Fireray ışın duman dedektörleri ve Nimbus yangın alarm yönetim sistemi bulunmaktadır.

 

Talentum Sensor Faaliyet Alanları Nelerdir?

Yangından korunma teknolojisinin belirlenmesi ve kurulması önemli sorumluluklar taşır. Pek çok farklı endüstride çok fazla değişken riskle, seçilen teknolojinin herhangi bir durumda en iyi korumanın ardından olması kritik öneme sahiptir.

Erken yangın tespitinin yangının yayılmasını en aza indirmenin en iyi yoludur. Bir kıvılcımın duman üretmeden veya gerçek bir yangın haline gelmeden önce tanımlanması, yangın hasarı riskini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Talentum, alev tespiti için yüksek hızlı arka görüşlü bir kızılötesi cihazdır. Toz, buhar veya duman yaygın olsa bile, bir kıvılcımı veya alevin karakteristik bir titremesini bir duman veya ısı dedektöründen daha hızlı ve daha doğru tespit etmek için özel olarak tasarlanan Talentum, yüksek değerli endüstriler için eşsiz yangın koruması sağlar.

 

Talentum Sensor Ürünleri Nelerdir?

Tüm Talentum Alev Dedektörlerinin Alev'lere hızlı bir tepki verir, ancak bazıları diğerlerinden daha hızlıdır.

Yangın durumuna geçmek için tüm Talenetum Alev Dedektörlerinin ihtiyacı olan A) bir kızılötesi (IR) veya IR ve Ultra Violet (UV) ışık kaynağı ve B) ışık kaynağının titremesidir.

Kıvılcım Dedektörü (Arkadan İzleme). Bu Alev Dedektörü yalnızca bir IR sensörüne sahiptir ve bu nedenle titreyen bir IR kaynağına anında tepki verir.

IR2. Bu, yalnızca iki IR sensörüne sahip olduğu için Standart Ön Alev Dedektörlerinin en hızlısıdır. Her ikisi de Alarm'a titreyerek bir IR kaynağını (arka arkaya) tespit etme konusunda uzmandır.

IR3. Bu, Standart Ön Cephe Alev Dedektörlerinin en yavaş olanıdır. Bir IR kaynağını (üçünün de birbiri ardına algılaması gerekir) harekete geçirecek üç IR sensörü vardır.

UV / IR 2. Bu Alev Dedektörü, Alevi Algılamak için hem UV hem de IR sensörleri kullanır. Bu Alev Dedektörü, Alarm'a IR3'ten daha hızlıdır, çünkü UV sensörü bir ışık kaynağına IR sensörlerinden daha hızlı tepki verir. Alarm durumu için girmek için üç sensörün de yanıt vermesi gerekir.

Bloodhound SSC: Bu Alev Dedektörünün herhangi bir 'aleve' çok hızlı tepki vermesi gerektiğinden, sınırlı bir çalışma aralığına ve daha dar bir çalışma kapsama alanına sahiptir.

 

Talentum Sensor Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Talentum, Fireray Optik Işın Duman Dedektörleri veya Talentum Alev Dedektörleri ile ilgili her türlü sorun için teknik destek sunmaktadır. Dünya çapında mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak için Talentum, kapsamlı bir garanti ve değiştirme politikası ile tüm ürünlerinin arkasında durmaktadır. Talentum, son derece duyarlı bayi kanallarına ve tüm destek sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için mevcut özel Teknik Destek ekiplerine sahiptir. Ancak, teknik servis ve bakım, alınan ürünün distribütörüne göre değişmektedir. NETSER Grup, en geniş destek ile müşterilerinin her zaman yanında ve her ihtiyaç duyulduğunda bir telefon ile ulaşılabilmektedir.

 

Talentum Sensor Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Alacağınız ürünün en önemli özelliklerinden biride tedarikçisidir. Talentum ürünleri hayati öneme sahip olduğu için herhangi bir ihmalkarlık söz konusu olamaz. Bu sebeple böyle önemli işler yetkin kişiler aracılığı ile yapılmalıdır.Talentum Sensor markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Talentum Sensor Fiyatları Nelerdir?

Talentum Sensor, hayati bileşenleri sunduğu için son derece önemlidir. Üründen tam verimi almak için ihtiyacınızın tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. Kullanım alanlarına göre birçok kullanım örneği sunan ürünler teknik birim tarafından incelenmelidir. Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve en doğru kullanım seçeneklerine ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldura bilirsiniz. İlgili birimimiz size en yakın zamanda dönüş yapacaktır.