Menü

TAKEX

Takex Markası Tarihçesi

1959 yılında, Bay Shinsaku Takenaka tarafından Kyoto’da kuruldu. Şirket, ilk transistörlü optik sensörü ve fotoelektrik sayacı geliştirdi.

 

Takex Markası Başarıları

Takenaka Sensör grubunun bir parçası olarak TAKEX, zorlu bir küresel pazar için Güvenlik ve Endüstriyel Sensörlerin lider üreticisidir.

 

Takex Hangi Ülkenin Markası?

Fotoelektrik sensör teknolojisi ile ilgili ilk hizmeti veren Takex, bir Japon şirketidir.

 

Takex Faaliyet Alanları Nelerdir?

TAKEX, Çevre Koruması için Aktif Kızılötesi Kirişler ve CCTV aktivasyonu ve İzinsiz Giriş Tespiti için Dış Mekan PIR konusunda uzmanlaşmış, Japon Güvenlik Sensörlerinin lider üreticisidir. 50 yılı aşkın mühendislik tecrübesiyle, dünya çapındaki, Hükümetlere ve Askeri kuruluşlara hizmet vermektedir.

 

Takex Ürünleri Nelerdir?

  • Açık PIR

TAKEX Outdoor Pasif Kızılötesi Sensörler, kalitenin önemli olduğu yerlerde CCTV anahtarlama ve alarm aktivasyonu için güvenilir ve güvenilir harici PIR koruma konseptini sunar. 

  • Kapalı PIR

TAKEX İç Mekan Pasif Kızılötesi Sensörleri, yüksek performanslı optik ve gelişmiş devre sistemini mevcut en yüksek dereceli bileşenlerle birleştirir. TAKEX Pasif Kızılötesi Sensörlerinin üstün tasarımı, en zorlu durumlarda bile gönül rahatlığı sağlar.

 

Takex Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Takex markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, ürün seçimi ve sistem tasarımı konusunda yardımcı olarak gereken tüm desteği profesyonel olarak sağlamaktadır. Takex ürünleri kullanmaya karar verdiyseniz uzman ekibiyle size hizmet sunacak NETSER Grup, her zaman yanınızdadır. Takex ürünlerini uzun süre sorunsuz kullanabilmeniz için gereken tüm servis ve bakım hizmetleri sunulmaktadır.

 

Takex Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Takex Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. Takex markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Takex Fiyatları Nelerdir?

Takex ürünleri ihtiyacınıza göre çok fazla seçenek sunmaktadır. Sizin için en iyi Takex ürünleri öğrenmek ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşa bilirsiniz. Aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız iletişime geçmek için yeterli olacaktır. Uman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.