Menü

STI

STI Markası Tarihçesi

STI, Jack Taylor'ın Çekme İstasyonu Koruyucusunu icat etmesiyle 40 yıldan uzun bir süre önce başlayan ve aile tarafından işletilen bir şirkettir. Güvenlik Teknolojisi şimdi, yangın alarmları ve duman dedektörleri, yangın söndürücüler ve diğer kritik öneme sahip ekipmanlar gibi dünya çapında 1000'den fazla benzersiz ürün pazarlıyor.

 

STI Markası Başarıları

Yangına, hırsızlığa, vandalizme veya başka bir soruna karşı, yıllardır etkili çözümler sunmaktadır.

 

STI Hangi Ülkenin Markası?

Worcestershire Michigan'da merkezi olan, STI, Bir İngiliz şirketidir. İlk ürün olan Pull Station Protector, yanlış yangın alarmları ile sorunu olan Detroit, Michigan'daki bir lise müdürünün isteği üzerine doğrudan oluşturuldu.

 

STI Faaliyet Alanları Nelerdir?

Geçiş kontrol düğmeleri / anahtarları, Çevresel muhafazalar, Yangın güvenliği cihazları için kafesler, Yangın çekme istasyonları, Alarmlar ve Polikarbonat muhafazalar, kapaklar ve dolaplar.

 

STI Ürünleri Nelerdir?

STI, hırsızlık ve vandalizmi önlemeye yardımcı olmak için kapaklar, kafesler ve alarmlar üretir. İtfaiye istasyonları, duman dedektörleri, flaş / kornalar, tuş takımları, AED'ler, çıkış işaretleri, acil durum ışıkları, kontrol panelleri, hareket dedektörleri, CCTV'ler, saatler vb. Çevre kontrollü dolaplar, çıkış / giriş kapıları veya yangın söndürücüler için alarmlar, kablosuz kapı / kapı zili çanları, düğmeler, alarm / flaş kontrolörü. Kablosuz uyarılar: açık / kapalı garaj kapısı, posta teslimi, araba giriş veya çıkış yolu, çıkış kapısı, yangın söndürücü, çit, kapı, dolap, basma düğmesi, kulübe, ahır vb.

Hem iç hem de dış mekan uygulamaları için uygun olan STI, çeşitli acil durum butonlarına, yuvarlak butonlara, yangın alarm butonlarına, 3'ü 1 arada butona, çağrı noktası anahtarlarına ve çok amaçlı buton anahtarlarına sahiptir.

 

STI Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

STI markası servis ve bakım hizmetleri sunan NETSER Grup, size en iyi hizmeti sunacağını taahhüt eder. NETSER Grup, işiniz ve can güvenliğiniz için gereken her şeyin en iyisini sunar.

 

STI Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

STI Türkiye yetkili distribütörü Netser Grup'tur. STI markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

STI Fiyatları Nelerdir?

STI ürünleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.