Menü

SPECTREX

Spectrex Markası Tarihçesi

Spectrex, Alev ve Açık Yol Gaz Dedektörleri alanında liderdir. Yüksek riskli ve ticari uygulamalar için uygun, yüksek kaliteli tehlike algılama ve bastırma çözümleri sunar.

 

Spectrex Markası Başarıları

İlk UV / IR ve IR3 Alev Dedektörü tasarımları gibi ticaret standartları haline gelen ilk büyük yenilikleri piyasaya süren ilk firma olarak, Offshore'dan Mall Floor'a, Alaska'dan Malezya'ya uygulama zorluklarını karşılamak için 40'ın üzerinde farklı FD tasarımı sunmaktadır. Spectrex Dedektörler SIL2 onaylıdır ve en son geçerli Uluslararası Güvenlik, Güvenilirlik, Kalite ve Performans Standartlarına göre 3. taraf sertifikalıdır.

 

Spectrex Hangi Ülkenin Markası?

Spectrex, yangın ve patlamalara karşı etkili koruma sağlayan güvenilir ve benzersiz çözümler için yüksek riskli, yüksek değerli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışan bir ABD şirketidir.

 

Spectrex Faaliyet Alanları Nelerdir?

Sektörün en zorlu görevlerini üstlenen ve müşterilerin çalışanlarını, tesislerini ve çevreyi korumalarına yardımcı olan Spectrex dedektörler, en yüksek performans özellikleriyle sektöre öncülük eder ve tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spectrex kullanıldığı bazı alanlar ise şu şekildedir:

Otomotiv ve denizcilik endüstrisi, yiyecek ve içecek sektörü, petrol ve gaz endüstrisi, güç üretimi, havacılık ve ulaşım, kimyasal ve medikal, atık ve atık su, ticari binalar, teknoloji, cephane,söndürme çözümleri uygulamaları.

 

Spectrex Ürünleri Nelerdir?

Spectrex yangın algılama ürünleri ve Açık Yol Gaz Dedektörleri, yüksek riskli endüstriler ve ticari uygulamalar için en yüksek güvenlik gereksinimlerine göre tasarlanmıştır. Yangın algılama, Ex tehlikeli alanlar ve güvenli alan kompakt Mini tasarımları için Üçlü kızılötesi (IR3), Multi IR, UV / IR, UV, IR ve CCTV modelleri dahil olmak üzere SharpEye 40/40 Serisi Optik Alev Dedektörleri ile sağlanır.

 

Spectrex Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Spectrex markası servis ve bakım hizmetleri için NETSER Grup’a güvenebilirsiniz. Ürünlerinizin çalışması için gereken tüm servis ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Spectrex Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Spectrex Türkiye Yetkili Distribütörü Netser Grup'tur. Spectrex markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Spectrex Fiyatları Nelerdir?

Ürünlerle alakalı daha geniş bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.