Menü

SOPHOS

Sophos Markası Tarihçesi

1990 yıllarında kurulan Sophos, yaklaşık 30 yıldır antivirüs ve şifreleme ürünleri üretiyor. Sophos, dizüstü bilgisayarlardan sanal masaüstlerine ve sunuculara, web ve e-posta trafiğine ve mobil cihazlara kadar ağın her uç noktasını korumaya olanak tanır. Dahası, bu cihazların güvenliğini sağlamak, gerekli olan çözümleri sunmaktadır.

 

Sophos Markası Başarıları

Yeni nesil siber güvenlik alanında dünya çapında bir lider olan Sophos, 150'den fazla ülkede her büyüklükte yaklaşık 400.000 kuruluşu günümüzün en gelişmiş siber tehditlerinden korumaktadır. Ödüllü Sophos Central bulut tabanlı platform, Sophos’un Intercept X uç nokta çözümünden XG Güvenlik Duvarına kadar türünün en iyisi ürün portföyünün tamamını Senkronize Güvenlik adı verilen tek bir sistemde birleştirmiştir.

 

Sophos Hangi Ülkenin Markası?

Şirketin genel merkezi Oxford, İngiltere'dedir.

 

Sophos Faaliyet Alanları Nelerdir?

BT Güvenliği, Şifreleme, Yeni Nesil UTM (Birleşik Tehdit Yönetimi), Mobil Cihaz Yönetimi, Uç Nokta Güvenliği, Antivirüs, E-posta ve Web Koruması, Ücretsiz Araçlar, Ağ Güvenliği ve Sunucu Koruması, faaliyet alanları arasındadır.

 

Sophos Ürünleri Nelerdir?

  • Yapay Zeka Tehdit Tespiti

Derin öğrenmeyle yeni nesil yapay zekadan yararlanan Sophos Home, daha önce hiç görülmemiş kötü amaçlı yazılımları çalıştırmadan önce tespit eder ve engeller.

  • Gerçek Zamanlı Tehdit Önleme

Sophos, yeni ve gelişen virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, Truva atlarına, solucanlara, botlara, potansiyel olarak istenmeyen uygulamalara (PUA'lar) ve en son tehditlere karşı koruma sağlar.

  • Gelişmiş Fidye Yazılımı Güvenliği

Güçlü fidye yazılımı önleme teknolojisi, kişisel dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı şifrelenmekten ve fidye için tutulmaktan korur.

  • Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Tarama ve Temizleme

Sophos, önceki güvenlik yazılımının bilgisayarınızda bırakmış olabileceği kötü amaçlı yazılımların izlerini ve kalıntılarını ortadan kaldırarak derin bir tarama ve temizleme ile başlıyor

  • Uzaktan Güvenlik Yönetimi

İster aynı evde ister başka bir ülkede olsun, hayatınızdaki herkes için bilgisayar güvenliğini kolayca görüntüleyin ve yönetin.

 

Sophos Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Sophos markası servis ve bakım hizmetleri, NETSER Grup destek ekibi tarafından denetlenir ve onaylanır. NETSER Grup, 7/24 yalnızca destek sağlar.

 

Sophos Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Sophos Türkiye yetkili distribütörü olan NETSER Grup, size en iyi hizmeti vermek için sürecin başından sonuna kadar yanınızdadır. Sophos markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sophos Fiyatları Nelerdir?

Sophos çözümleri kullanım amacınıza göre çok değişkenlik göstermektedir. Sizin için en iyi Sophos ürünleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.