Menü

SONICWALL

SonicWall Markası Tarihçesi

1991 yılında Sreekanth ve kardeşi Sudhakar, Sonic Systems'ı kurdu. Şirketin odak noktası Apple'ın Macintosh masaüstü bilgisayar ve sunucu ürün serisi için Ethernet adaptörlerinin ve ilgili yazılımların üretimi ve desteklenmesidir. NuBus ve SE genişleme yuvaları için bir Ethernet kartı olan şirketin ilk ürünü, aynı yılın Ağustos ayında piyasaya sürüldü. 'Sonic Systems' ismi hızı ifade eder; Apple Macintosh pazarını LocalTalk'tan Ethernet'e taşımaya çalıştıkları için bu ismi kullandılar.

 

SonicWall Markası Başarıları

SonicWall'un yeni nesil güvenlik duvarları (firewall ) ve ağ güvenliği çözümleri, 150'den fazla ülkede 500.000'den fazla kuruluş için dünya çapında 1 milyondan fazla ağı korur. Dell tarafından satın alınan şirket 30 yıldan fazla hizmet vermektedir. ​

SonicWall, herkesin uzak, hareketli ve güvensiz olduğu bir iş gerçekliğinde hiper dağıtılmış dönem için Sınırsız Siber Güvenlik sağlar. SonicWall, sınırsız maruz kalma noktalarında ve giderek daha uzak, mobil ve bulut özellikli iş güçlerinde en kaçınılmaz siber saldırıları durduran kesintisiz koruma ile yeni işleri için harekete geçen organizasyonları korur. Bilinmeyenleri bilerek, gerçek zamanlı görünürlük sağlayarak ve çığır açan ekonomiyi mümkün kılan SonicWall, dünya çapında işletmeler, hükümetler ve KOBİ'ler için siber güvenlik iş boşluğunu kapatıyor.

 

SonicWall Hangi Ülkenin Markası?

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde olan Sonicwall 30 yıldır güvenlik ağı konusunda hizmet vermektedir. 1 Kasım 2016 yılına kadar ağ güvenliği satıcısı SonicWall Dell'in bir parçasıydı. Şimdi ise Francisco Partners ve Elliot Management ile 2016 yılından beri ortaklık yürütüyor.

 

SonicWall Faaliyet Alanları Nelerdir?

SonicWALL Inc. ağ güvenliği ve veri koruma ürünleri üretmektedir. Şirket güvenlik duvarı, kurumsal sınıf, secuer kablosuz, bulut güvenliği ve performans cihazları tasarlar ve geliştirir. SonicWALL dünya çapında eğitim, devlet, sağlık, telekomünikasyon, perakende ve otelcilik sektörlerinde küçük ve büyük işletmelere hizmet vermektedir.

 

SonicWall Ürünleri Nelerdir?

SonicWall herkes için iyi bir değere sahip güvenlik duvarı (firewall ) sunuyor. Şirket en büyük ağlar için SuperMassive; Orta ölçekli şirketler için NSA; ve küçük şirketler için TZ serisi güvenlik duvarları serisini sunuyor.

SonicWall, birleşik tehdit yönetimi (UTM) olarak da sunulabilen birçok firewall (güvenlik duvarı) seçeneği sunar. TZ Giriş Seviyesi Güvenlik Duvarı Serisinde, giriş seviyesi yeni nesil güvenlik duvarı sunan beş model bulunmaktadır. Bu seri, derin paket denetimi, çok motorlu sanal alan, kötü amaçlı yazılımdan koruma, izinsiz giriş önleme, web filtreleme ve güvenli uzaktan erişimi içerir. Orta ölçekli kuruluşlar için Ağ Güvenliği Cihazı (NSA) Orta Menzilli Güvenlik Duvarı, 10 GbE arabirim içeren çok çekirdekli bir donanım mimarisi üzerine inşa edilmiş bir NGFW platformudur. Özellikler arasında uygulama zekası ve kontrolü, gerçek zamanlı görselleştirme ve WLAN yönetimi bulunur. En büyük ağlar için SonicWall SuperMassive, korumalı alan oluşturma, SSL denetimi, saldırı önleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, uygulama tanımlama, içerik filtreleme, gerçek zamanlı tehdit yönetimi, merkezi yönetim, analitik ve raporlama özelliklerine sahiptir.

 

SonicWall Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

SonicWall ürünleri, son derece güvenilir olmasının yanı sıra, kurulumu, yapılandırılması ve yönetilmesi kolay olmasıyla da ünlüdür. SonicWall'ın, Yazılım Garantisi bulunmaktadır. Donanımla ilgili bir sorun olması durumunda ise ilgili teknik ekip sevk edilmektedir. Teknik servis ve bakım, alınan ürünün distribütörüne göre değişmektedir. NETSER Grup, müşterilerinin her zaman yanında ve her ihtiyaç duyulduğunda bir telefon ile ulaşılabilmektedir.

 

SonicWall Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

SonicWall yetkili distribütörü olarak Türkiye’de en çok bilinen NETSER Grup, işini özveriyle yapan bir kurumsal firmadır. SonicWall markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

SonicWall Fiyatları Nelerdir?

SonicWall ürünleri farklı sorunlara farklı çözümler üretecek geniş bir yelpazeye sahiptir. Alacağınız üründen en iyi şekilde yararlanmanız için NETSER Grup size teknik destek sağlamaktadır. Sizin için en doğru hizmet ve ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İlgili birimdeki uzman personel sizlere en uygun koşulları iletmek için hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır.